piątek, 18 listopada 2016

burak + jabłko + marchewka

Udane trio i energetyczna siła prosto z wyciskarki wolnoobrotowej

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/11/burak-jabko-marchewka.htmlSkładniki:

1 burak
2 marchewki
2 jabłka 

Wyciśnij sok w wyciskarce wolnoobrotowej, najlepiej o jak najwolniejszych obrotach, zwiększ porcję gdy wyciskasz dla całej rodziny.
Świetne połączenie smakowe, które możesz doprawić cytryną, cynamonem, imbirem lub niczym i będzie zawsze pyszne. 
Najprostsze połączenia są najczęściej najlepsze. 

Pij codziennie a już po 3 dniu zauważysz niesamowity dopływ sił witalnych.Zastanawiasz się, co jest lepsze: świeżo wyciskane soki czy warzywa i owoce miksowane na koktajl?Chcesz odkwasić organizm, pokonać kaca czy wspomóc odchudzanie? Pij koktajle z surowymi burakami, to prawdziwe, zdrowe DOPALACZE
http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/03/prawdziwe-dopalacze-koktajle-z-burakami.htmlLubisz marchewkowe koktajle i soki typu Kubuś? Zobacz, jak łatwo, tanio i szybko możesz zrobić je samodzielnie.

Domowy Kubuś – zrób to sam - prosto, tanio i szybko

Wszyscy wiemy, że kurkuma ma szereg właściwości zdrowotnych i leczniczych ale czy wiecie, że ma zbawienny wpływ na stawy?

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/11/dlaczego-koktajle-z-kurkuma-sa.html

Zastanawiasz się, czy możesz zmiksować koktajl jednego dnia a drugiego wziąć go do pracy czy szkoły oraz w co go zapakować, aby ten transport przetrwał ?http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/09/zielone-koktajle-na-wynos-czyli-jak-je.html
http://jakzdrowozyc.pl/e-book-sekrety-zielonych-koktajli/?ref=4


Polecamy e-book SEKRETY ZIELONYCH KOKTAJLI, z którego dowiesz się co dobrego mogą zrobić dla Ciebie zielone koktajle i jak dzięki nim możesz przestać chorować, poprawić zdrowie swoje i swoich bliskich, zaoszczędzić mnóstwo czasu, a nawet zrzucić zbędne kilogramy napisany przez miłośników zdrowego stylu życia Marysię i Tomka z bloga "Jak zdrowo żyć?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasze książki w sprzedaży z rabatem

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...