sobota, 20 lutego 2016

białko konopi + banan + mleko jaglane

Koktajl proteinowy wzmacniający system immunologiczny


Składniki:

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2015/12/jak-zrobic-samodzielnie-w-prosty-szybki.html2 dojrzałe banany 
1 łyżka sproszkowanego białka konopi
1 szklanka mleka roślinnego, tutaj mleko  jaglane, które możesz też zrobić samodzielnie 

więcej na: http://ekocentryczka.blogspot.com/2014/02/koktajl-z-mlekiem-jaglanym-i-konopia.html
BIAŁKO KONOPNE to białko z nasion konopi w proszku, świetnie nadają się jako dodatek do ZIELONYCH KOKTAJLI, choć niestety lub stety nie mają one takich właściwości, o jakich część z nas myśli słysząc hasło konopie:)  Białko konopne otrzymuje się przez wytłoczenie oleju z nasion, wysuszenie pozostałości oraz zmieleniu.

Przede wszystkim jest tzw. super żywnością (czyli charakteryzują się dużą zawartością cennych dla organizmu składników)
Z biologicznego punktu widzenia jakość białka konopi jest najwyższej jakości i można je porównać do białek jajka czy mięsa, zajmuje 2 miejsce w świecie roślin zaraz po soi, jednak białko konopne jest łatwiej przyswajalne przez organizm niż białko sojowe. Jest wolne od cholesterolu i niezdrowych kwasów nasyconych. Różnorodność składników mineralnych i mikroelementów zapewnia organizmowi witalne składniki odżywcze, które gwarantują stabilny metabolizm komórek, w taki sam sposób w jaki gwarantują to ważne witaminy.

Spośród ponad 3 milionów roślin jadalnych na Ziemi, żadna inna roślina nie może się równać z żywieniową wartością nasion konopi. Żywność konopna jest odpowiedzią na wiele chorób nękających nas w dzisiejszym świecie.


http://zielonekoktajle.blogspot.com/2015/11/jak-zrobic-samodzielnie-w-prosty-szybki.html


Masz dylemat jakie owoce i warzywa czy inne dodatki miksować przed, a jakie po treningu? Zapoznaj się z tymi wskazówkami


http://jakzdrowozyc.pl/e-book-sekrety-zielonych-koktajli/?ref=4

Polecamy e-book SEKRETY ZIELONYCH KOKTAJLI,
z którego dowiesz się co dobrego mogą zrobić dla Ciebie zielone koktajle i jak dzięki nim możesz przestać chorować, poprawić zdrowie swoje i swoich bliskich, zaoszczędzić mnóstwo czasu, a nawet zrzucić zbędne kilogramy napisany przez miłośników zdrowego stylu życia Marysię i Tomka z bloga "Jak zdrowo żyć?"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasze książki w sprzedaży z rabatem

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...