środa, 6 stycznia 2016

banan + mango + mleko migdałowe + błonnik witalny

Energetyzujący słoneczny koktajl pobudzający przemianę materii

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/01/banan-mango-mleko-migdaowe-bonnik.html

Składniki:

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2015/12/jak-zrobic-samodzielnie-w-prosty-szybki.html
1 banan 
1 mango 
szklanka mleka migdałowego
1 łyżeczka błonnika witalnego

więcej u Zuzanny Psiuk na: https://instagram.com/p/8KtQGkGXpE


https://www.facebook.com/notes/zielone-koktajle/babka-jajowata-i-babka-plesznik-czyli-b%C5%82onnik-witalny/689772927836205

BŁONNIK WITALNY to miks nasion BABKI JAJOWATEJ i BABKI PŁESZNIK
Przede wszystkim skutecznie rozprawia się z zaparciami różnego pochodzenia. Znacząco poprawia przemianę materii dzięki czemu zyskał uznanie zwolenników zdrowego i racjonalnego odchudzania. Dodatkowo ogranicza wchłanianie tłuszczów oraz zmniejsza uczucie głodu.


Na zdrowe jelita
Jak wykazały badania holenderskich naukowców błonnik rozpuszczalny powinien być jednym ze stałych elementów diety osób z zespołem jelita drażliwego. Celem testów było porównanie działania błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego na objawy zespołu jelita drażliwego, w porównaniu z placebo. Uczestnicy testu przez 3 miesiące przyjmowali odpowiednio babkę płesznik (błonnik rozpuszczalny), otręby (błonnik nierozpuszczalny) lub placebo w dawce 10 g dziennie w dwóch dawkach. Próba objęła blisko 300 chorych w wieku od 18 do 65 lat.
Okazało się, że regularne przyjmowanie babki płesznik pozwoliło wyciszyć i uspokoić chorobę na minimum dwa tygodnie (znacznie dłużej niż u osób przyjmujących placebo). Jedynie w przypadku otrąb nie zaobserwowano żadnych zmian.

więcej na: https://www.facebook.com/notes/zielone-koktajle/babka-jajowata-i-babka-plesznik-czyli-b%C5%82onnik-witalny/689772927836205 Wstajesz rano z płaskim brzuchem, a pod koniec dnia jest wydęty jak balon? Są na to sposoby!

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/01/3-sposoby-na-paski-brzuch-dzieki.html


8 powodów, dla których musisz dodać awokado do swoich zielonych koktajli, aby zyskać na zdrowiu, urodzie i nie tylko. Przeczytaj!

 http://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/01/dlaczego-awokado-jest-idealnym.html

http://jakzdrowozyc.pl/e-book-sekrety-zielonych-koktajli/?ref=4

Polecamy e-book SEKRETY ZIELONYCH KOKTAJLI,
z którego dowiesz się co dobrego mogą zrobić dla Ciebie zielone koktajle i jak dzięki nim możesz przestać chorować, poprawić zdrowie swoje i swoich bliskich, zaoszczędzić mnóstwo czasu, a nawet zrzucić zbędne kilogramy napisany przez miłośników zdrowego stylu życia Marysię i Tomka z bloga "Jak zdrowo żyć?"

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2015/11/5-bedow-ktore-byc-moze-popeniasz-przy.html


koktajl bierze udział w akcji:

3 komentarze:

  1. uwielbiam takie bomby witaminowe :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny przepis :) U mnie na blogu podobny, zamiast błonnika nasiona chia, zamiast mleka migdałowego, mleko kokosowe :) https://kaszamamma.wordpress.com/2016/01/10/moj-ulubiony-koktajl-z-mango-i-nasionami-chia/

    OdpowiedzUsuń

Nasze książki w sprzedaży z rabatem

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...