piątek, 8 stycznia 2016

awokado + banan + cytryna + kakao

Alternatywa dla łakomczuchów, zamiast słodyczy zdrowy koktajl-deser

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/01/awokado-banan-cytryna-kakao.htmlSkładniki:

1 awokado (w odmianie HASS prosto od rolników z Sycylii TUTAJ)
2 banany
łyżeczka soku z cytryny (TUTAJ odmiana "ZAGARA BIANCA" prosto od rolników z Sycylii)
2 łyżeczki karobu lub kakao
opcjonalnie 1 łyżeczka miodu (użyliśmy miodu z kwiatów pomarańczy, do nabycia prosto z pasieki przy sadzie pomarańczowym z Sycylii TUTAJ)

Pamiętaj, że składniki muszą być dojrzałe, aby deser wyszedł kremowy, słodki i pyszny ale też się dobrze trawił.Owoce i warzywa prosto od rolnika z Sycylii wyglądają naturalnie, są zrywane w sezonie i wtedy, gdy dojrzeją, a ich smak przewyższa zwykłe owoce i warzywa z marketu, spróbuj! To niesamowita opcja dla nas, gdy u nas środek zimy i brak dostępu do świeżo dojrzałych warzyw i owoców.

https://incampagna.pl/pl-pl/  Po spróbowaniu pierwszego łyka świeżo wyciśniętego soku z sycylijskich pomarańczy przestaniecie kupować zimą cytrusy w Polsce :)
http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/04/zmiksuj-zdrowy-koktajl-czekoladowy-bez.html

8 powodów, dla których musisz dodać awokado do swoich zielonych koktajli, aby zyskać na zdrowiu, urodzie i nie tylko. Przeczytaj!

 http://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/01/dlaczego-awokado-jest-idealnym.htmlhttp://jakzdrowozyc.pl/e-book-sekrety-zielonych-koktajli/?ref=4

Polecamy e-book SEKRETY ZIELONYCH KOKTAJLI,
z którego dowiesz się co dobrego mogą zrobić dla Ciebie zielone koktajle i jak dzięki nim możesz przestać chorować, poprawić zdrowie swoje i swoich bliskich, zaoszczędzić mnóstwo czasu, a nawet zrzucić zbędne kilogramy napisany przez miłośników zdrowego stylu życia Marysię i Tomka z bloga "Jak zdrowo żyć?"
koktajl bierze udział w akcjach:

1 komentarz:

Nasze książki w sprzedaży z rabatem

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...