czwartek, 5 października 2017

DETOKS - zapowiedź nowej książki z serii Zielone Koktajle 365 przepisów

Już 25 października 2017 roku premiera naszej nowej, trzeciej książki

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/10/detoks-zapowiedz-nowej-ksiazki-z-serii.html


Niezmiernie się cieszymy, że w końcu nadszedł ten dzień kiedy kolejna nasza książka ukaże w księgarniach. Planowany termin premiery to 25 października 2017 i tego dnia będzie już dostępna w stacjonarnych i internetowych księgarniach, a do tego czasu można ją kupić jedynie w przedsprzedaży, między innymi tutaj:
___________________________________________________
"Zielone koktajle DETOKS. 365 przepisów" gdzie kupić?
___________________________________________________
Książka zakupiona w przedsprzedaży gwarantuje Ci dostawę do dnia premiery. Pamiętając zeszłoroczną wyprzedaż pierwszego nakładu książki "Zielone Koktajle. 365 przepisów" przed dniem premiery może warto zagwarantować sobie jej dostawę, gdy ewentualnie zabraknie egzemplarzy i trzeba będzie czekać na dodruk :)

Detoks czy głodówka?Czy detoks kojarzy Ci się z głodówką? Często nią jest choć w przypadku detoksu na koktajlach nie mówimy raczej o głodówce.
Detoks pojmowany jako sprzątanie organizmu wymaga wyeliminowania z diety produktów zatruwających organizm, a włączenia oczyszczających, m.in. pod postacią koktajli. 
Pijąc koktajle zawierające wszystkie składniki makrobiotyczne, nie będziesz głodował/a. Regularnie stosowany detoks, także koktajlowy, wspomaga organizm i jego naturalne mechanizmy samooczyszczające. Układ pokarmowy, a zwłaszcza naturalne filtry organizmu, jak chociażby wątroba czy nerki, zdecydowanie nam za to podziękują, mobilizując swoje siły do walki z toksynami.


Czy wiesz, że już jeden zielony koktajl dziennie spowoduje, że twój organizm otrzyma oczyszczająco działający chlorofil, a tym samym codziennie będzie delikatnie się detoksykował. Chlorofil, zbudowany podobnie jak cząsteczka hemoglobiny i nazywany krwią roślin, usuwa toksyny, pozostałości po lekach, czyści jelita, pomaga w regeneracji wątroby, neutralizuje pierwiastki ciężkie w organizmie, likwiduje nieprzyjemny oddech i zapach ciała.

Sprzęt nie powinien cię ani ograniczać, ani być wymówką do unikania koktajli.

 

Co znajdziemy w książce?


To zupełnie nowe 365 przepisów i inspiracji na zdrowe koktajle oczyszczające
ze szczególnym przeznaczeniem. Znajdziesz w niej 365 przepisów stanowiących inspirację do oczyszczenia organizmu za pomocą koktajli. Każdy z nich to prawdziwa bomba witaminowa oraz obfitość składników odżywczych, które wspierają naturalne mechanizmy odtruwania i odnowy.
Dzięki tej książce dowiesz się, jak przeprowadzić:

  • detoks dla zdrowia,
  • detoks dla urody,
  • detoks dla ciała i umysłu,
  • detoks inaczej, czyli oczyszczające koktajle do codziennego spożywania,
  • detoks z superżywnością, czyli koktajle ze składnikami z kategorii superfoods.
Opiekę merytoryczną nad projektem objęła dr n. farm. Anna Sędziak.

Więcej szczegółów, oraz jak będzie wyglądał spis treści przedstawimy już niebawem, jeszcze przed premierą, bądźcie czujni i obserwujcie nas na social media. 
Znajdziesz nas między innymi na:

 

Zobacz koniecznie jak wyglądały spisy treści w naszych poprzednich książkach:

Spisy treści w książkach i dlaczego warto mieć je obie?

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/04/zapowiedz-ksiazki-zielone-koktajle-dla.html


Indeks

Tak, tak, oczywiście tym razem także pamiętaliśmy o indeksie. W książce znajdzie się indeks zarówno po nazwie koktajli jak i po składnikach. Mając więc konkretne produkty szybko znajdziesz koktajl z odpowiednimi warzywami lub owocami.

A teraz niespodzianka! Już niedługo udostępnimy do pobrania INDEKS po składnikach do książki "Zielone Koktajle. 365 przepisów". Bądźcie czujni.


Czy przepisy Zielonych Koktajli nadają się dla wegan lub wegetarian?  


Koktajle są dla wszystkich, a zatem - tak, także dla wegan i wegetarian. Pomijając miód, który można zastąpić syropem klonowym lub innym słodem roślinnym i produktów odpszczelich (jak pyłek kwiatowy czy pierzga), przepisy we WSZYSTKICH naszych książkach nie zawierają żadnych składników, których weganie lub wegetarianie nie mogliby spożywać.
Miksując koktajle używamy owoców, warzyw i ziaren, a jeśli już stosujemy mleko - to jest to mleko roślinne

Oto 6 zalet płynnej formy warzyw i owoców. Miksujemy na zdrowie zielone koktajle.

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/08/po-co-miksowac-owoce-i-warzywa.html


Mleko roślinne możesz też zrobić samodzielnie, 
zobacz jak i ZRÓB SAM, to proste!


http://zielonekoktajle.blogspot.com/p/zrob-sam.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasze książki w sprzedaży z rabatem

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...