czwartek, 12 lipca 2018

Dlaczego koktajle to idealny posiłek dietetyczny i sposoby na ich odchudzające działanie

Czy wiesz, że dlaczego koktajl może działać odchudzająco?

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2018/07/dlaczego-koktajle-to-idealny-posiek.htmlDlaczego koktajle to idealny posiłek dietetyczny? 


- bomba błonnikowa daje uczucie sytości, sprzyja pozbywaniu się resztek jedzenia z przewodu pokarmowego, czyli regulowaniu przemiany materii. Zielone koktajle zawsze zawierają dawkę błonnika, gdyż ten pod dostatkiem znajduje się w świeżych warzywach i owocach. 

- redukują łaknienie, a odpowiednio duża podaż witamin odżywia organizm i powoduje, że tracimy "ochotę na coś nie wiadomo na co" 

- możesz przemycić nawet nielubiane warzywa czy owoce 

- zielone koktajle to najzdrowszy fast-food, przygotowanie koktajlu nie trwa długo, co często zraża do diet nie lubiących gotowania - różnorodność smaków, tekstury i połączeń składników sprawia że istnieje tyle możliwości na różne koktajle, że nie znudzą się one gdyż możemy codziennie miksować inne smaki. 

- dodatkowa dawka naturalnej energii, która na diecie bardzo się przydaje 

- nie obciążają ani żołądka, ani przewodu pokarmowego. Po takim posiłku w niedużym odstępie czasu możemy na przykład poćwiczyć. Nie ma więc wymówek, że przed chwilą zjedliśmy i mamy ciężko na żołądku. Z większym też prawdopodobieństwem te ćwiczenia wykonamy lub pójdziemy pobiegać.

Czy liczyć kalorie do koktajli?

...i dlaczego nie znajdziesz kalorii w serii książek Zielone Koktajle

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2018/06/czy-liczyc-kalorie-do-koktajli.htmlDodatkowe sposoby na odchudzające działanie zielonych koktajli 


Nie ma koktajlowej diety cud, nic się samo nie wydarzy tylko poprzez picie zielonych koktajli, a tłuszcz magicznie nie zniknie z wybranych części ciała. Są jednak pewne działania i triki, które możesz zastosować pijąc swoje codzienne zielone koktajle, które przybliżą cię do upragnionych efektów, w połączeniu ze zdrową dietą i sportem. 

- naturalne przyspieszacze spalania i przemiany materii 
Właściwościami odchudzającymi i przyspieszającymi przemianę materii może pochwalić się wiele składników, które dodane do blendera razem z owocami i warzywami podkręcą smak twoich zielonych koktajli. Miksując, wybieraj wśród takich przypraw jak: cynamon, chilli, imbir, kardamon czy kurkuma. To niewiarygodne, ale już szczypta tych przypraw potrafi spowodować dziesięciokrotne przyspieszenie spalania kalorii, poprawę trawienia, zmniejszenie apetytu i rozhulanie metabolizmu. 

Czy wiesz, że zwykły koktajl owocowo-warzywny można tak podrasować, aby jego działanie było odchudzające?- zielony koktajl twoim posiłkiem 
Potraktuj swój zielony koktajl jako posiłek, zastąp nim śniadanie, II śniadanie, kolację czy podwieczorek. Nie miksuj garści szpinaku z sokiem jabłkowym i nic poza tym (to przykład koktajlu, po którym jesteś od razu głodny) ale skomponuj go tak aby sycił, dostarczał maksimum wartości odżywczych i bez problemu zastąpił ci jeden z dotychczasowych posiłków. Pij go wolno, najlepiej przez rurkę, delektując się smakiem i powoli mieszając każdy łyk ze śliną, uaktywniając enzymy trawienne na wstępnym etapie trawienia. 

Premiera najnowszej, czwartej już naszej książki 

"Zielone koktajle odchudzające i dietetyczne. 365 przepisów"


Wstajesz rano z płaskim brzuchem, a pod koniec dnia jest wydęty jak balon? Są na to sposoby!

Znana wśród gwiazd dieta sokowa to nowa moda na efektywne odchudzanie czy idealna metoda usuwania toksyn?


Płaski brzuch, szybszy metabolizm, niższa waga, większa energia? To wszystko osiągniesz, pijąc zielone koktajle z zachowaniem tych 3 sposobów!

Próbujesz wciąż schudnąć bez efektów, spróbuj codziennie pić zielone koktajle.

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/04/3-przepisy-na-zielone-koktajle-dlaczego.html

Zielony koktajl przyspieszający spalanie, pobudzający metabolizm, odchudzający? Do wyboru, do koloru.Czy liczyć kalorie do koktajli?

...i dlaczego nie znajdziesz kalorii w serii książek Zielone Koktajle

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2018/06/czy-liczyc-kalorie-do-koktajli.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pobierz bezpłatnie 8 zdrowych koktajli, do których składniki możesz mieć zawsze w domu + BONUS

Nasze książki w sprzedaży

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...