Najlepszy sposób na dietę Dąbrowskiej - POST KOKTAJLE

Różnorodnie i smacznie, sprawdź nasze sprawdzone przepisy na post owocowo-warzywny

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/01/najlepszy-sposob-na-diete-dabrowskiej.htmlWiesz na czym polega post owocowo-warzywny? 
Jeśli nie interesuje Cię ten temat, nie czytaj dalej.
Nas interesował wielokrotnie, gdyż przechodziliśmy go kilkanaście razy już na przestrzeni ostatnich 15 lat. Zebraliśmy bardzo dużo doświadczeń w tym zakresie, zanim ta dieta stała się "modna" i chcemy się nimi z Wami podzielić.

W skrócie dieta owocowo-warzywna to swego rodzaju głodówka lecznicza, którą stosuje się okresowo, jako kurację odtruwającą i przywracającą równowagę organizmu. Utrata wagi oraz poprawa metabolizmu są w niej niejako skutkami ubocznymi. Na świecie do tego rodzaju diety zaliczane są między innymi post Daniela, postaci znanej ze Starego Testamentu oraz dieta średniowiecznej Benedyktynki Św. Hildegardy z Bingen. W Polsce głodówkę leczniczą propaguje dr. Ewa Dąbrowska. 

Nazywamy się Agata i Maciek i prowadzimy Zielone Koktajle, a propozycje koktajli według zasad postu uwzględniają TYLKO dozwolone owoce i warzywa na poście, pokazują różnorodność z jaką możesz miksować koktajle i wzbogacić swój post w nowe smaki. Sami przechodziliśmy niejednokrotnie post owocowo-warzywny miksując koktajle i zebraliśmy najlepsze koktajle, które pozwoliły nam wytrwać tę trudną dietę w ebooku.

https://zielonekoktajle.pl/postkoktajlehttps://zielonekoktajle.pl/postkoktajlePrzepisów jest aż 70, czyli bardzo dużo, zważywszy na to jak ograniczona jest liczba składników, które można jeść na diecie owocowo-warzywnej.
Ta liczba powoduje, że naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, a podczas głodówki leczniczej wchodzi się w końcu w taki okres, że naprawdę nic nie smakuje albo wszystko ma podobny smak. Z koktajlami to nie grozi. 

To nie wszystko, koktajle idealnie nadają się na 42 dni postu ale także na wychodzenie, nic nie stoi bowiem na przeszkodzie żeby najlepsze koktajle, które smakowały Ci podczas postu pić i miksować nadal podczas wychodzenia. Możesz je nawet wzbogać wówczas w zależności od dnia wychodzenia w dodatkowe bardziej bogate w skrobię czy węglowodany owoce albo tłuszcze. Eksplozja smaków i orgia kubków smakowych gwarantowana!https://zielonekoktajle.pl/postkoktajle

 
Zobacz też jak schudłem 10 kg w trzy tygodnie, oczyściłem organizm i czuję się jako nowo narodzony:

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/02/jak-schudem-10-kilo-w-trzy-tygodnie.html


PO AKTUALIZACJI EBOOKA ZNAJDZIESZ W NIM RÓWNIEŻ JADŁOSPIS:

Najlepszy sposób na dietę Dąbrowskiej - POST KOKTAJLE
Różnorodnie i smacznie, sprawdź nasze sprawdzone przepisy na post owocowo-warzywny wraz z jadłospisami na aż 28 dni postu.
Ebook w formacie pdf, który otworzysz na każdym urządzeniu, komputerze, tablecie, telefonie lub wydrukujesz.

4 komentarze:

 1. dzięki waszemu blogowi zaczęłam uczyć się pić różnego rodzaju koktajle żeby poprawić swój stan zdrowia i dzięki za to, że tyle tych inspiracji tu ciągle wstawiacie bo naprawdę człowiek dba w sensowny sposób i efekty są bardzo odczuwalne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zwłaszcza w dłuższym okresie widać efekty, dziękujemy, że z nami jesteś i miksujesz na zdrowie <3 Wasze komentarze także nas motywują do inspirowania Was, więc to obopólna korzyść :D

   Usuń
 2. chciałabym spróbować pomóc sobie i swojej rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Was ! Inspirujecie

  OdpowiedzUsuń

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...