środa, 19 sierpnia 2015

melon + banan + awokado + chia

Nawadniający koktajl dostarczający zdrowych kwasów omega-3

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2015/08/melon-banan-awokado-chia.html


Składniki:

2 plastry melona 
1 banan
1/2 awokado 
1 szklanka wody
1 łyżeczka nasion chia

więcej na: http://mojagaleriasmaku.blogspot.com/2014/11/koktajl-melonowy-z-awokado-i-chia.html
http://intenson.pl/chia/NASIONA CHIA czyli nasiona szałwi hiszpańskiej idealnie nadają się jako dodatek do ZIELONYCH KOKTAJLI.
Przede wszystkim są tzw. super żywnością (czyli charakteryzujące się dużą zawartością cennych dla organizmu składników) oraz zwiększają gęstość i nadają konsystencję koktajlom. Dzięki swojej właściwości absorpcji płynów, odpowiednio wcześniej namoczone i dodane do koktajlu uwalniają wodę stopniowo w organizmie przedłużając poziom i stopień nawilżenia.

Smak nasion CHIA jest w sumie żaden, smakują tym płynem, którym zostały wcześniej namoczone (9-cio krotnie zwiększają bowiem swoją objętość w płynie w ciągu kilkunastu-kilkudziesięciu minut). Jeśli namoczysz je więc w wodzie, nie będą miały smaku, jedynie galaretowata konsystencję, jeśli w soku owocowym smakować będą owocowo, a jeśli np. w mleku roślinnym to tymże mlekiem, proste. Nasiona szałwii hiszpańskiej nie zmieniają więc smaku zielonych koktajli, jeśli dodasz je bez namaczania to po kilkunastu minutach wchłoną płyn koktajlu i go mocno zagęszczą.

więcej o nasionach CHIA: https://www.facebook.com/notes/zielone-koktajle/nasiona-chia/6335814401220218 powodów, dla których musisz dodać awokado do swoich zielonych koktajli, aby zyskać na zdrowiu, urodzie i nie tylko. Przeczytaj!

 http://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/01/dlaczego-awokado-jest-idealnym.htmlhttp://zielonekoktajle.blogspot.com/p/jaki-mikser-lub-blender.html


Zobaczcie obieraczki do melona czy arbuza, warte polecenia TUTAJ:

Zobacz, jak nawodnić organizm od środka i które napoje uwalniają wodę w miarę upływu czasu, bezpośrednio trafiając do komórek.


http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/06/najskuteczniejsze-napoje-nawadniajace-i.html

1 komentarz:

Nasze książki w sprzedaży z rabatem

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...