Adwent z Zielonymi Koktajlami

Odliczanie Adwentowe w zdrowym stylu, czyli niespodzianki od Zielonych Koktajli 
Pomysł kalendarza adwentowego pochodzi z Niemiec i wywodzi się od wieńca, w którym zamiast świec umieszczano 24 małe woreczki z drobnymi upominkami. Dawniej również oznaczano kredą dzień 1 grudnia na drzwiach i kontynuowano dodawanie kresek aż do 25, aby wiedzieć, kiedy nadszedł dzień świętowania (większość ludzi była niepiśmienna i nie miała dostępu do kalendarzy). 
Obecnie kalendarz adwentowy przybiera rozmaite formy. Możemy spotkać kalendarze oczywiście ze słodyczami czy zabawkami dla dzieci, z kosmetykami, a nawet z alkoholem... My postanowiliśmy w tym roku również zaproponować swoją odsłonę kalendarza, oczywiście w naszym ZDROWYM stylu :) 

Codziennie rano informujemy na kanałach Social Media oraz https://zielonekoktajle.pl/adwent o tym jaką uruchamiamy promocję na nasze produkty. A promocje są naprawdę zacne! Jeśli dotychczas polowałeś na któryś z naszych ebooków, czy może innych produktów to warto nas obserwować, bo jest szansa nabyć wymarzony ebook (lub inny produkt) z przepisami w doskonałej cenie! To tez idealna okazja, by nabyć prezent dla naszych bliskich, na których zdrowiu nam zależy :)  

Zobacz jakie przykładowe fenomenalne oferty dla Was przygotowaliśmy:
Oczywiście rozkręcamy się i oferty codziennie będą mega atrakcyjne! Sprawdź codziennie rano co czeka na Ciebie w naszym kalendarzu adwentowym :)


Zapachniało świętami, przepis na domową przyprawę piernikową 


 Co miksować w grudniu, by było smacznie, sezonowo i zdrowo?Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...