Zapowiedź książki "Zielone Koktajle dla mam i dla dzieci. 365 przepisów"

Co znajdziesz w naszej nowej książce i dlaczego warto mieć je obie?

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/04/zapowiedz-ksiazki-zielone-koktajle-dla.html

Niezmiernie się cieszymy, że w końcu nadszedł ten dzień kiedy kolejna nasza książka ukaże w księgarniach. Planowany termin premiery to 27 kwietnia 2017 i tego dnia będzie już dostępna w księgarniach, a do tego czasu można ją kupić między innymi <<tutaj>>

Książka zakupiona w przedsprzedaży gwarantuje Ci dostawę do dnia premiery. Pamiętając zeszłoroczną wyprzedaż pierwszego nakładu poprzedniej książki "Zielone Koktajle. 365 przepisów" przed dniem premiery może warto zagwarantować sobie jej dostawę, gdy ewentualnie zabraknie egzemplarzy i trzeba będzie czekać na dodruk :)

Co znajdziemy w książce?


Otóż to nie są te same przepisy co w książce poprzedniej, absolutnie. 
To zupełnie nowe 365 przepisów i inspiracji na zdrowe koktajle ze szczególnym tym razem przeznaczeniem: dla dzieci, ich mam (ale także tatusiów, dziadków, ciocie, wujków, panie nauczycielki, przedszkolanki, babcie i innych), kobiet w ciąży i karmiących. 

Oto spis treści książki (powiększ aby obejrzeć dokładnie) 


W książce znajdziemy receptury na pyszne i zdrowe koktajle w podziale na dwa działy. 

W dziale dla dzieci zamieszczono 301 przepisów na KOKTAJLE dla DZIECI, podzielone na rozdziały, w których widzimy, że zdrowe koktajle nie są nudne, pospolite ani niesmaczne, a przy tym bawią, zachwycają, dodają energii, zdrowia, a nawet leczą lub wspomagają leczenie. W tym dziale znajdziesz:

  • koktajle imprezowe, urodzinowe, które są nie tylko pyszną i zdrową przekąską, ale i wspaniałym deserem lub tortem urodzinowym; tutaj także dowiesz się jak komponować i dekorować koktajle aby pasowały do tematycznych urodzin, które planujesz dla dzieci;


http://bit.ly/2lXfHfl
  • okazjonalne, skomponowane z myślą między innymi o świętach (Wielkanoc, Boże Narodzenie itp.), specjalnych okazjach (Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Sylwestra, Halloween, itp.) albo o poszczególnych porach roku; zaskoczy Cię szerokie spektrum możliwości i inspiracji i mamy nadzieję także zachęci do eksperymentowania w kuchni razem z dziećmi;

  • codzienne, a więc między innymi przepisy na śniadania, podwieczorki, desery czy kolacje oraz wiele wiele innych codziennych okazji na pyszne i zdrowe posiłki w płynnej formie; dowiesz się że łatwo, szybko i sprawnie można stworzyć coś zdrowego i pysznego z minimalnej ilości składników;

  • celowane, czyli koktajle pomocne przy konkretnych dolegliwościach lub stosowane w celach leczniczych bądź zapobiegawczych a także dla najmłodszych dzieci, w wieku niemowlęcym; czy wiesz, że warzywa i owoce oraz skomponowane z nich zdrowe, nieprzetworzone koktajle potrafią wpłynąć na niektóre trapiące dolegliwości? A wszystko za sprawą uzupełniania konkretnych witamin i minerałów, których nawet minimalne braki w codziennej diecie potrafią uprzykrzyć zabawę dzieciom.

Drugi dział zawiera 64 przepisy na KOKTAJLE dla KOBIET w ciąży, starających się o dziecko i karmiących, w tym:

  • koktajle odpowiednie dla kobiet w ciąży i starających się o dziecko, uzupełniające witaminy i minerały, odpowiednie do twojego trymestru ciąży; sprawdź jakie będę najbardziej odpowiednie mieszanki koktajlowe dla Ciebie i dziecka które nosisz w brzuchu oraz jakie składniki warto miksować w koktajlach aby uzupełnić odpowiednie poziomy witamin i minerałów w zależności od tego czy akurat starasz się o dziecko czy jesteś już na konkretnym etapie ciąży;

  • koktajle dla mam karmiących, zdrowe dla dziecka i smaczne dla mamy, a przy tym wspomagające laktację, zwiększające podaż wody w diecie oraz bezpieczne gdy dzidziuś jest alergikiem; często mamy karmiące nie wiedzą co dokładnie miksować aby ich koktajle były zdrowe i bezpieczne, warto więc poczytać i zapoznać się z tym tematem.

O czym tym razem nie zapomnieliśmy? 

 Tak, tak, oczywiście o indeksie! Tym razem poszukiwany przez Was i najczęściej komentowany indeks będzie nie tylko po nazwie koktajli ale również po składnikach. Mając więc konkretne produkty szybko znajdziesz koktajl z odpowiednimi warzywami lub owocami.


http://bit.ly/2lXfHfl

 

Czy przepisy Zielonych Koktajli nadają się dla wegan lub wegetarian?

Koktajle są dla wszystkich, a zatem - tak, także dla wegan i wegetarian. Pomijając miód, który można zastąpić syropem klonowym lub innym słodem roślinnym i produktów odpszczelich (jak pyłek kwiatowy czy pierzga), przepisy w obydwu książkach nie zawierają żadnych składników, których weganie lub wegetarianie nie mogliby spożywać.
Miksując koktajle używamy owoców, warzyw i ziaren, a jeśli już stosujemy mleko - to jest to mleko roślinneSto tysięcy sprzedanych egzemplarzy!!!

To niesamowite że poprzednia książka "Zielone Koktajle 365 przepisów" sprzedała się już w ponad 100 tysiącach egzemplarzy i wciąż jest zapotrzebowanie na nią. To oznacza że zapewne w 100 tysiącach domów leży na półce (miejmy nadzieję nie kurzy się tylko jest często i gorąco wertowana) i inspiruje Was do zdrowego miksowania. Bardzo, bardzo Wam dziękujemy i po cichu liczymy że kolejna osiągnie podobny jak nie większy sukces, gdyż to prawdziwa petarda! Książka dla mam i dla dzieci jest kwintesencja naszego doświadczenia w tym temacie i wiemy, że na pewno zmieni Wasze podejście do żywienia siebie i dzieci. To must have tego sezonu!


Warto mieć obie książki, gdyż każda jest warta posiadania, nie dość że koktajle się nie powtarzają to mocno inspirują i skierowane są do konkretnych grup odbiorców odpowiadając na konkretne potrzeby.

Oto spis treści poprzedniej książki (powiększ aby obejrzeć dokładnie):

Edit:

Recenzje znalezione w sieci:

http://doradztwozywieniowe.com.pl/recenzja-zielone-koktajle-dla-mam-i-dla-dzieci/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...