środa, 30 marca 2016

chia + mango + mleko kokosowe

Słoneczny koktajl aktywizujący kubki smakowe a'la mango lassi z chia

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/03/chia-mango-mleko-kokosowe.htmlSkładniki:

1 mango 
1 szklanka mleka kokosowego
2 łyżeczki nasion chia


pysznie smakuje z wkrojonym kiwi (teraz w ofercie po 3,99 zł za 1 kg TUTAJ)


Zmiksuj mango z mlekiem kokosowym. Dodaj nasiona chia przed podaniem, żeby nie nasiąknęły tylko chrupały pod zębami lub wcześniej aby zżelowały w koktajlu na pudding.

więcej u Magdaleny Majerskiej na: https://www.instagram.com/p/6oy6s1mqBv/
http://zielonekoktajle.blogspot.com/2015/11/jak-zrobic-samodzielnie-w-prosty-szybki.html


http://intenson.pl/chia/NASIONA CHIA czyli nasiona szałwi hiszpańskiej idealnie nadają się jako dodatek do ZIELONYCH KOKTAJLI.
Przede wszystkim są tzw. super żywnością (czyli charakteryzujące się dużą zawartością cennych dla organizmu składników) oraz zwiększają gęstość i nadają konsystencję koktajlom. Dzięki swojej właściwości absorpcji płynów, odpowiednio wcześniej namoczone i dodane do koktajlu uwalniają wodę stopniowo w organizmie przedłużając poziom i stopień nawilżenia.

Smak nasion CHIA jest w sumie żaden, smakują tym płynem, którym zostały wcześniej namoczone (9-cio krotnie zwiększają bowiem swoją objętość w płynie w ciągu kilkunastu-kilkudziesięciu minut). Jeśli namoczysz je więc w wodzie, nie będą miały smaku, jedynie galaretowata konsystencję, jeśli w soku owocowym smakować będą owocowo, a jeśli np. w mleku roślinnym to tymże mlekiem, proste. Nasiona szałwii hiszpańskiej nie zmieniają więc smaku zielonych koktajli, jeśli dodasz je bez namaczania to po kilkunastu minutach wchłoną płyn koktajlu i go mocno zagęszczą.

więcej o nasionach CHIA: https://www.facebook.com/notes/zielone-koktajle/nasiona-chia/633581440122021http://zielonekoktajle.blogspot.com/2015/12/jak-zrobic-najprostszy-pudding-z-chia.html


http://zielonekoktajle.blogspot.com/2015/11/jak-zrobic-samodzielnie-w-prosty-szybki.html

 


http://jakzdrowozyc.pl/e-book-sekrety-zielonych-koktajli/?ref=4


Polecamy e-book SEKRETY ZIELONYCH KOKTAJLI, z którego dowiesz się co dobrego mogą zrobić dla Ciebie zielone koktajle i jak dzięki nim możesz przestać chorować, poprawić zdrowie swoje i swoich bliskich, zaoszczędzić mnóstwo czasu, a nawet zrzucić zbędne kilogramy napisany przez miłośników zdrowego stylu życia Marysię i Tomka z bloga "Jak zdrowo żyć?"


http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/02/zielone-koktajlem-z-zelazem-pij-je.html


2 komentarze:

 1. Zapraszam na naszego Bloga!
  Tutaj będą ciekawostki o grach, YouTube, recenzje, poradniki, tematy o serialach, tematy o filmach, zabawy, konkursy także luźne wpisy :)
  http://maksy555.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na naszego Bloga!
  Tutaj będą ciekawostki o grach, YouTube, recenzje, poradniki, tematy o serialach, tematy o filmach, zabawy, konkursy także luźne wpisy :)
  http://maksy555.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Nasze książki w sprzedaży z rabatem

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...