Szukam przepisu na koktajl z ...

Gdzie znaleźć przepis na koktajl z wykorzystaniem konkretnego składnika?


Szukam przepisu na koktajl z wykorzystaniem ... , czy moglibyście coś polecić?

Moje dziecko nie lubi ... a chcę umieścić to warzywo w jego diecie, w jakim koktajlu mogę je zmiksować?

Teraz dostępnych jest masa ... co mogłabym z nimi zmiksować?

W lodówce zalega mi ... może jakiś pomysł na koktajl?

Na takie pytania odpowiadamy CODZIENNIE :) A na naszym blogu funkcjonuje zakładka, która pozwoli Ci poszukać pomysłu czy inspiracji na koktajl z składnikiem, który Cię interesuje! Zaskoczony? Chyba większość naszych obserwatorów nie wie o jej istnieniu, a szkoda! Czas to nadrobić. Nakreślamy więc "co i jak"!

Zakładka znajduje się w panelu głównym:Gdy przejdziemy do niej, pojawi się nam na samej górze lista alfabetyczna, więc jeśli np. szukamy przepisów z malinami to wybieramy "M" i chwilę trzeba odczekać, by strona się przeładowała:Ukaże się lista wszystkich produktów (fraz) na literę "M", wybieramy oczywiście "poszukiwane" maliny:


Na stronie wyświetlą się wszystkie nagłówki artykułów z przepisami z wykorzystaniem malin, poszukaj takiego, który Cię zainteresuje i miksuj na zdrowie:


Proste, prawda? Jeśli poszukujesz również tematycznych artykułów np. związanych z dietą dr Dąbrowskiej, czy żelazem to metodyka szukania jest dokładnie taka sama. Liczymy na to, że częściej będziecie korzystać z tej zakładki i tym samym bloga, bo to swoista kopalnia wiedzy i PRZEPISÓW.

Tutaj jeszcze krótki film, jak wygląda szukanie wg składników na telefonach komórkowych:


KORZYSTAJCIE I MIKSUJCIE NA ZDROWIE!

2 komentarze:

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...