KSIĄŻKA WACHLARZ, czyli Proste przepisy na zdrowe koktajle

Miksuj zdrowo i różnorodnie przez cały rok dzięki KSIĄŻCE z prostymi, obrazowymi, przepisami na KOKTAJLE


Ruszyła przedsprzedaż!


Długo wyczekiwana chwila ;) Pytań o sam produkt, pomysł oraz ostatecznie "KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY???" było całe miliony. Jak się okazało znowu rzeczywistość zweryfikowała wykonalność, ale jak zawsze nie poddajemy się nawet, gdy pojawią się jakieś trudności. Najbardziej kompletny, praktyczny produkt z przepisami na koktajle już się drukuje! My już przebieramy nogami i nie możemy doczekać się chwili, gdy potrzymamy pierwszy nakład i będziemy mogli z dumą przesyłać go do Was! Cały czas możecie go nabyć jeszcze w promocyjnej atrakcyjnej cenie -> KSIĄŻKA WACHLARZ

Na czym polega fenomen tej książki?


Jest podręczna, łatwa w użyciu, nie zamyka się, nie zaleje czy nie pobrudzi tak łatwo, jak klasyczna książka kucharska. Dzięki podziałowi na koktajle z głównym składnikiem szybko uda się znaleźć inspiracje na przepis posiadając określone składniki w kuchni. Przepisy, które dla Was wybraliśmy to proste, zdrowe i smaczne połączenia z łatwo dostępnych składników (wszystkie przepisy to połączenia owoców i warzyw, czasem z dodatkiem nasion, ziaren, zbóż, przypraw). Oto spis treści 30 kart z przepisami, gdzie wiodącym składnikiem jest warzywo lub zioła oraz 30 kart, gdzie wiodącym składnikiem jest owoc:
Główny cel naszej książki to WYGODA, PROSTOTA, PRZEJRZYSTOŚĆ. Wszystko po to, by miksowanie towarzyszyło Wam na co dzień bez wymówek!
W książce jest 300 różnych przepisów, które odpowiednio zmodyfikowane przez ciebie zamienią się w 3000 inspiracjiKomponując koktajle w oparciu o kartki graficznej książki, wiesz wszystko: ile dany koktajl ma kalorii, ile ma białek, tłuszczy i węglowodanów. Każdy przepis ma bowiem wyliczone wartości kaloryczne i makroskładniki. Zobacz dwie przykładowe strony z książki:
TUTAJ więcej o produkcie mówi Agata:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...