milion odbiorców

Dziękujemy Wam, że miksujecie koktajle dla dzieci

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/10/milion-odbiorcow.html


Nasze filmiki, w których inspirujemy Was do picia zielonych koktajli z dziećmi bija rekordy popularności a to oznacza jedno. Chcecie dbać o zdrowie Waszych dzieci od małego i zwracacie uwagę na to co im podajecie do jedzenia. 
Brawo dla wszystkich rodziców, którzy są świadomi, że duża ilość warzyw i owoców w diecie dziecka i dobre nawyki kształtowane w domu potem procentują.


Oto filmik na facebooku, który samoistnie stał się wiralem: https://www.facebook.com/zielonekoktajle.zobacz/videos/2390777041018756/ to krótki urywek z naszego WYZWANIA JESIENNEGO, w którym miksowaliśmy z Wami jesienne koktajle.https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/09/wyzwanie-jesienne-mozesz-przeprowadzic.html

W planach mamy wiele nowych filmików i koktajli specjalnie dla dzieci.
A już niedługo zaprosimy Was na darmowy webinar w którym odpowiemy na wiele Waszych wątpliwości a propo miksowania koktajli owoców i warzyw właśnie dla najmłodszych.

To aby traktować koktajle jako posiłek to główna rada w SZKOLENIU pt:
"Jak sprytnie i smacznie przemycić nielubiane warzywa w koktajlach dla dzieci?"
Zdradzamy 5 sekretów jak miksować koktajle aby smakowały dzieciom. Zarówno tym malutkim jak i tym starszym.

Bo zwłaszcza dzieciom warto dawać koktajle np. zamiast śniadania czy kolacji. Nawet mała ilość to multum składników odżywczych.
chodź zobacz czego my i nasze dzieci mogą nauczyć Ciebie i Twoje dzieci: 
https://zielonekoktajle.pl/dzieci


https://zielonekoktajle.pl/dzieci
W sezonie jesiennym, kiedy króluje dynia, a jest ona niewątpliwie pysznym i zdrowym acz niedocenianym warzywem my miksujemy dynie w koktajlach dla dzieci. Nie tylko taką gotowaną czy pieczoną ale też na surowo. 
Zobacz nasz filmik jak nasz najmłodszy syn wrzuca wszystkie składniki do blendera a córki pomagają w miksowaniu. Warto zachęcać dzieci do picia koktajli już na etapie ich przygotowywania.

Przy okazji wspomnimy, że nie obeszło się bez hejtu.
Nasz filmik z miksowania podczas wyzwania na Facebooku bije rekordy oglądalności, dzisiaj rano było już ponad 1,2 mln dotarć i ponad 580 tysięcy wyświetleń, przy takiej oglądalności trudno bez hejtu jak to można zauważyć w polskiej społeczności. Hmmmm też to zauważacie?

Co nam zarzucano?
-picie ze wspólnej słomki, tragedia, roznosimy zarazki, meningokoki, higiena na poziomie zero podobnie jak estetyka... i nie wiem co jeszcze...
Naprawdę? Żyjecie tak sterylnie że w rodzinie nie pijecie z jednego kubka, słomki, nie całujecie się nie wymieniacie płynów, a może nawet nie dotykajcie bez uprzedniego zdezynfekowania rąk? higienę i estetykę przemilczę


- ustawka, Miki spragniony, what???? Myślicie że udajemy że nasze dziecko nie pije koktajli😃😃😃 to się uśmialiśmy, uwierzcie każde dziecko będzie piło koktajle jeśli je przyrządzicie dla niego i będzie smaczne i pyszne a już od małego to nic prostszego jak cała rodzina pije to dla dziecka to oczywiste i normalne. Napiszcie co chcielibyście wiedzieć o koktajlach dla dzieci, zajmiemy się tym tematem na dniach i Was wyedukujemy 👊🏻

A co Wy o tym myślicie?
 


Najlepsza PUMPKIN SPICE LATTE, zdrowa wersja kawy dyniowej
Sprawdź jak łatwo i szybko zrobić pyszną kawę ze Starbucksa 
https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/10/najlepsza-pumpkin-spice-latte-zdrowa.html

Spróbuj naszych sprawdzonych metod na przemycanie nielubianych warzyw a nigdy już nie powiesz, że Twoje dzieci nie lubią koktajli.

 

3 komentarze:

  1. To dzieci Wam dziękują za pyszne i zdrowe posiłki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Koktajle dla dzieci to idealny sposób na przemycanie witamin, więc wcale się nie dziwię, że jest to tak popularny temat :)

    OdpowiedzUsuń

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...