Wyzwanie jesienne możesz przeprowadzić kiedy chcesz [VIDEO]

Zakończyliśmy wspólne miksowanie, ale to nic nie znaczy

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/09/wyzwanie-jesienne-mozesz-przeprowadzic.htmlDziś ostatni, bonusowy dzień jesiennego wyzwania koktajlowego.

Przegłosowaliście żeby przedłużyć, że chcecie z nami miksować jeszcze jeden dzień i super! Też się ucieszyliśmy bo bardzo lubimy organizować dla Was wyzwania koktajlowe. To dla nas świetna zabawa, praktycznie dla całej naszej rodziny, zobacz VIDEO:To jednak nie koniec i nic straconego, takie wyzwanie możesz przeprowadzić kiedy chcesz, od tego mamy specjalną platformę, na której znajdziesz wszystkie materiały potrzebne aby to wyzwanie przeprowadzić, filmiki motywacyjne, listy zakupowe, przepisy, grafiki i inne bonusy, sprawdź TUTAJ:

https://zielonekoktajle.pl/wyzwanie-jesienneDla chętnych na całoroczne wyzwania mamy opcję 3 wyzwań w specjalnym pakiecie 3 WYZWANIA!

https://zielonekoktajle.pl/product/zestaw-trzy-wyzwania/W wyzwaniach miksujemy codziennie 1,2 lub 3 koktajle, do wyboru.

Zastępujesz koktajlami posiłek lub przekąskę ale normalnie oprócz koktajli spożywasz też inne swoje posiłki. To zabawa, podczas której chcemy Cie przekonać że koktajle są smaczne, szybkie w przygotowaniu i przynoszą niesamowite efekty nawet w krótkim czasie ich spożywania (wyzwanie w końcu trwają niecały tydzień).

Jeśli natomiast chcesz CAŁY DZIEŃ miksować koktajle, tak, cały dzień to super!
To wcale żaden hardkor, wystarczy że będą one tak skomponowane że 

po pierwsze:

nie będziesz głodować, czyli będa miały odpowiednią ilość kalorii

po drugie:

dostarczysz odpowiednią ilość białek, tłuszczów i węglowodanów

a po trzecie:

potraktujesz to jako znakomity wstęp do zmiany nawyków żywieniowych lub dłużej diety, bo co z tego że schudniesz pijąc koktajle jak potem masz wrócić do niezdrowych nawyków i szybko przytyjesz jedząc fast foody czy chipsy.

Jesteś gotowy na DIETĘ KOKTAJLOWĄ?

Sprawdź jak można ją przeprowadzić mądrze i przede wszystkim SKUTECZNIE

TO DZIAŁA! Sprawdziliśmy na sobie i setkach zadowolonych uczestników diety.


https://zielonekoktajle.pl/ebook


UWAGA! do końca września specjalna oferta dla uczestników wyzwania dla uczestników wyzwania, wciąż możesz dołączyć.

5 komentarzy:

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...