Jest sposób aby dzieci jadły nielubiane warzywa! Przemycić je w pysznym koktajlu!

Spróbuj naszych sprawdzonych metod na przemycanie nielubianych warzyw, a nigdy już nie powiesz, że Twoje dzieci nie lubią koktajli.

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/11/jest-sposob-aby-dzieci-jady-nielubiane.htmlCzy Ty też masz problem, aby Twoje dziecko piło koktajle owocowo-warzywne? Albo żeby zjadło różnorodne warzywa ze smakiem? 
Fajnym sposobem na przemycenie nielubianych warzyw są koktajle owocowo-warzywne. Jest kilka sprawdzonych sposobów na to jak je miksować aby smakowały dzieciom i jeśli chcesz posłuchać na ten temat chodź obejrzeć nasz wykład:To aby traktować koktajle jako posiłek to główna rada w SZKOLENIU pt:
"Jak sprytnie i smacznie przemycić nielubiane warzywa w koktajlach dla dzieci?"
Zdradzamy 5 sekretów jak miksować koktajle aby smakowały dzieciom. Zarówno tym malutkim jak i tym starszym.

Bo zwłaszcza dzieciom warto dawać koktajle np. zamiast śniadania czy kolacji. Nawet mała ilość to multum składników odżywczych.
chodź zobacz czego my i nasze dzieci mogą nauczyć Ciebie i Twoje dzieci: 
https://zielonekoktajle.pl/dzieci


https://zielonekoktajle.pl/dzieci

Skąd znamy sposoby, działające sposoby na ukrywanie warzyw w koktajlach? Mamy trójkę dzieci, 14-letnią Olę, 12-letnią Madzię i maluszka, niespełna 2 letniego Mikusia. Dziewczyny są już wprawione i to na nich większość metod testowaliśmy a na Mikim potwierdzamy tylko ich działanie.

Poza tym gdy wydaliśmy cztery książki o koktajlach ( z serii 365 przepisów), a one sprzedały się w nakładzie powyżej 200 tysięcy i stały się bestsellerami bywaliśmy często zapraszani na różne akcje zdrowego odżywiania. Najwięcej szkoleń i zabaw z tego zakresu przeprowadziliśmy z dziećmi szkolnymi i przedszkolnymi i z życia wiemy co działa na dzieciaki. 

Nie mów więc że twoje dzieci nie lubią warzyw tylko wskakuj na zielonekoktajle.pl/dzieci i widzimy się na wykładzie. Zobaczysz że zmienisz swoje zdanie a na pewno zmienisz podejście do miksowania koktajli dla dzieci. Gwarantujemy!Co miksujemy na mocne i zdrowe kości, czyli koktajle po złamaniach

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/10/co-miksujemy-po-zamaniach.html8 komentarzy:

 1. Pamiętam za swoich czasów ze nielubiane warzywa teraz są rarytasami :)) nie ma co na sile namawiać, za jakiś czas same się przekonają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest taka możliwość :) ale może tak być ale nie musi, my nie ryzykujemy :D :D :D

   Usuń
 2. ojj moje dzieciaczki uwielbiają koktajle, już same ich przygotowanie to dla nich ogromna frajda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie jest to jeden z lepszych sposobów. Nagle wszystkie warzywa stają się smaczne. Tak samo jak w zupie krem ;)

  OdpowiedzUsuń

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...