Naturalny doping - koktajl z burakiem

Prawdziwy, legalny doping, naturalny i bez skutków ubocznych

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/12/naturalny-doping-koktajl-z-burakiem.htmlUzdrawiającą moc i efektywność działania buraków poczujesz sam, regularnie je spożywając, na przykład w koktajlach. To prawdziwy legalny doping, naturalny i bez skutków ubocznych.
Regularne spożywanie soków i koktajli z surowego buraka powoduje lepsze ukrwienie serca, dzięki czemu mięśnie potrzebują mniejszej ilości tlenu podczas intensywnego wysiłku. Układ krwionośny zyskuje na spożywaniu buraków, gdyż zawarte w nich związki powodują rozszerzenie światła naczyń tętniczych i żylnych. 

Masz dylemat jakie owoce i warzywa czy inne dodatki miksować przed, a jakie po treningu? Zapoznaj się z tymi wskazówkami.


Buraki już dawno stosuje sie jako powszechny sposób podnoszenia wydolności wśród sportowców, dołącz to tych, którzy także miksują i piją pyszne buraczane koktajle. Dziś przepis na jeden z nich, ale tak naprawdę kombinacji jest nieskończona ilość, miksuj buraki z takimi owocami, które lubisz, a koktajle przyniosą Ci nie tylko moc ale i przyjemność spożywania.

Dopingujący koktajl przed treningiem

Składniki:
1 mały surowy burak
1 banan
1 laska selera naciowego z liśćmi
garść owoców jagodowych (jagody, maliny, truskawki, mieszanka owoców leśnych, mogą też być mrożone)
szklanka wodyZmiksuj wszystkie składniki, pamiętaj że do mrożonych owoców i surowych buraków lepiej posiadać porządny sprzęt miksujący, gdyż słaby blender może sobie nie poradzić. Pij koktajl na godzinę przed treningiem.

Chcesz odkwasić organizm, pokonać kaca czy wspomóc odchudzanie? Pij koktajle z surowymi burakami, to prawdziwe, zdrowe DOPALACZE
http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/03/prawdziwe-dopalacze-koktajle-z-burakami.html


Buraki warto włączyć do swojego jadłospisu ze względu także na duże ilości witamin,  i minerałów, zwłaszcza żelaza i potasu. Są wykorzystywane w profilaktyce i leczeniu nowotworów, zwalczają wolne rodniki, oczyszczają krew i wspomagają organizm w anemii, niedokrwistości i po chemioterapii. Ich spożywanie nie tylko pobudza krążenie krwi, ale też obniża ciśnienie i zapobiega chorobom serca. Dzięki oczyszczającemu działaniu wspomagają także wątrobę, są idealne na kaca i dla chorych na wątrobę czy bez woreczka żółciowego. Poza tym buraki są małokaloryczne (mają tylko 38 kcal na 100g) oraz bogate w błonnik, dzięki czemu przyspieszają przemianę materii i redukują tkankę tłuszczową.


SPORT koktajle to ZDROWE KOKTAJLE idealne do spożycia przed, w trakcie i po treningu. 
Ebooki w formacie pdf, który otworzysz na każdym urządzeniu, komputerze, tablecie, telefonie lub wydrukujesz.

1 komentarz:

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...