Koktajle diuretyczne sposób na opuchliznę i zatrzymaną wodę w organizmie

 Koktajle ze składnikami naturalnie usuwającymi wodę z organizmu
Masz problemy z notorycznie puchnącymi kończynami? A może z cellulitem wodnym? Twoja waga potrafi się zmienić w ciągu kilku dni nawet o 3kg? Przyczyn tego stanu rzeczy może być wiele. Najczęstsze z nich to: 

-duża ilość estrogenów np. przed miesiączką u kobiet lub spowodowana stosowaniem antykoncepcji;

-przyczyny chorobowe takie jak: zaburzenia w działaniu systemu limfatycznego, problemy z ciśnieniem krwi (np. poprzez złą pracę serca) oraz funkcjonowaniem nerek;

-zbyt mała ilość spożywanej wody oraz złe nawyki żywieniowe.

I tak naprawdę to właśnie ostatnia wymieniona jest najczęściej powodem złej retencji wody.

Co możemy zatem zrobić, by zniwelować te przykre skutki? Na pewno powinniśmy włączyć do diety więcej warzyw i owoców, które dostarczą błonnika i substancji odżywczych. Są też naturalne składniki, które pomagają pozbyć się z organizmu wody. Oto przykłady niektórych z nich:


Forma koktajlu dla osób mających problem z retencją wody jest doskonała - nie dość, że dostarczymy pożądanych płynów to jeszcze błonnika i substancji odżywczych. Pamiętajmy, że ważne jest nie tylko "odwodnienie" organizmu, ale przy tym również zadbanie o to, by nie wypłukać go z elektrolitów. Miksuj w koktajlach moczopędne i pełne błonnika zielone liście: pokrzywy, pietruszki, kopru, skrzypu, agrestu czy morwy białej; nasiona: chia, błonnik witalny, siemię lniane; warzywa, otręby, owoce: arbuzy, truskawki, czereśnie czy bogate w potas: awokado, banany, pomidory, suszone morele. Ważne są też składniki bogate w krzem i rutynę, które uszczelniają naczynia krwionośne, czyli np. kasza gryczana, mięta, aronia, szczaw. W naszym ebooku Koktajle Diuretyczne znajdziesz 30 różnorodnych przepisów, które nawodnią, odżywią Twój organizm oraz co najważniejsze pomogą pozbyć się wody z organizmu i towarzyszącej jej opuchlizny. Oprócz przepisów nim zawartych znajdziesz w nim także wyjaśnienie dlaczego dane składniki pomogą usprawnić retencję wody w organizmie. Nauczysz się zatem jak komponować samodzielnie koktajle, by miały działanie "odwadniające".

Koktajle Diuretyczne to zestaw przepisów zawierających naturalne składniki ułatwiające wydalanie nadmiaru wody z organizmu. Jeśli masz problemy z puchnięciem lub wahaniem wagi w krótkim okresie czasu, to ten ebook jest właśnie dla Ciebie!
Ebook w formacie pdf, który otworzysz na każdym urządzeniu, komputerze, tablecie, telefonie lub wydrukujesz.

Zestaw najlepszych przepisów na koktajle z pokrzywą


Stosujesz przeróżne maści, kremy, masujesz, wcierasz, ugniatasz i nic nie pomaga? Jak pozbyć się cellulitu? 

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/03/cellulit-zmora-kobiet-w-kazdym-wieku.html

Zobacz, jak nawoodnić organizm od środka i które napoje uwalniają wodę w miarę upływu czasu, bezpośrednio trafiając do komórek. 

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/06/najskuteczniejsze-napoje-nawadniajace-i.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...