Razem możemy więcej, czyli wspieramy WOŚP!

 14 twórców, 14 e-produktów w tym MY i nasz ebook!Możemy Wam w końcu zdradzić, nad czym tak intensywnie pracowaliśmy pod koniec 2020 roku! 
  • 14 wyjątkowych autorów i autorek, którzy zdecydowali się grać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • 14 różnych e-produktów, które zasilą e-Skarbonkę WOŚP, by następnie umożliwić zakup specjalistycznego sprzętu dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy, i my oraz nasz ebook wśród nich :)

Już 29 stycznia rozpocznie się WIELKA sprzedaż. Przez 3 dni będzie można zakupić różne e-produkty: w tym kulinarne, jednakże także miłośnicy oraz miłośniczki makijaży, audiobooków, presetów oraz łamigłówek dla najmłodszych znajdą coś dla siebie! Jak tylko sprzedaż wszystkich e-produktów się rozpocznie poinformujemy, gdzie można zakupić nasz ebook i nie tylko, bo warte uwagi są naprawdę wszystkie produkty, wszystkich Twórców, którzy razem z nami zdecydowali się wziąć udział w akcji organizowanej przez Fundację Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego.

Fundację Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego, z ramienia której będziemy startować w akcji pod hasłem "Razem możemy więcej", zebrała w zeszłym roku aż 3.172.100 złotych!!! Chcemy pomóc pobić ten rekord. Tak, by wesprzeć dzieci, które potrzebują specjalistycznej pomocy medycznej. 

To jak zagracie razem z nami? ❤️💙


Zielone jako sposób na życie? Dlaczego nie! Stworzyliśmy dla Fundacji ebook z przepisami na koktajle, które sprawią, że cała rodzina będzie mogła zacząć swoją przygodę z koktajlami! W ebooku znajdziecie przepisy na zdrowe, smaczne i pięknie podane koktajle ze składników, których często nie połączylibyście w całość.  Każdy przepis w ebooku zawiera także opis kaloryczności oraz zawartości białka, tłuszczów i węglowodanów. To co? Gramy w zielone? 1 komentarz:

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...