czwartek, 28 czerwca 2018

3 prawdy o detoksie, których dotąd nie znaliście

Dieta oczyszczająca pozwala pozbyć się toksyn. Sprawdź, czego nie wiesz o detoksie!

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2018/06/3-prawdy-o-detoksie-ktorych-dotad-nie.html
 Od tysięcy lat towarzyszą ludzkości kuracje oczyszczające, których celem jest przywrócenie równowagi między ciałem a umysłem. Myślimy o detoksie gdy czujemy spadek formy, mamy problemy z cerą, skórą, wagą lub samoakceptacją. Odtruwanie organizmu to pozbycie się wszelkich złogów i oczyszczenie nie tylko ciała, ale i ducha. 

Co daje detoks?


Detoks to najlepszy sposób na przywrócenie ciału harmonii z duchem. Oczyszczając organizm wpływamy na poprawę trawienia, pamięci, koncentrację, wygląd skóry, włosów i paznokci. Usprawniamy pracę narządów wewnętrznych, a zwłaszcza wątroby i nerek.Detoks na krótki okres

Wystarczy jeden dzień oczyszczania - a poczujesz się lepiej we własnym ciele.

Jednodniowa kuracja oczyszczająca, dzień na sokach czy koktajlach, gwarantuje poprawę trawienia, lepszy nastrój i jasny umysł. Taki jednodniowy zastrzyk energii sprawdza się po świętach, po imprezie (zwłaszcza alkoholowej), lub przed wielkim wyjściem, weselem lub ważną imprezą. Duża ilość warzyw, zwłaszcza zielonych, bogatych w chlorofil, przyjmowana w formie płynnej przez 24 godziny, wpłynie pozytywnie na wygląd i metabolizm. 


Cały dzień na detoksie, czyli dzień na koktajlach 

z książki "Zielone koktajle DETOKS 365 przepisów"

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2018/04/jeden-dzien-na-detoksie-czyli-detoks.html


Detoks na dłuższy okres

Aby zmiany w życiu, odżywianiu i dążeniu do zdrowia wprowadzić na stałe, detoks jest najlepszym pierwszym krokiem. Wprowadź długoterminowe zmiany w odżywianiu, zadbaj o zdrowe nawyki a detoks przeprowadź jako wstęp do nowego trybu życia, który pozwoli skutecznie podkręcić metabolizm. Pamiętaj o regularnym nawadnianiu organizmu, dużej ilości warzyw i owoców w diecie oraz o codziennej dawce ruchu

Niezależnie czy pragniesz przeprowadzić detoks krótko czy długoterminowy idealny czas na detoks jest o każdej porze roku.


Po co komu detoks oraz czym różnią się od siebie książki z serii "Zielone koktajle. 365 przepisów"?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane nam przez Was pytania


Warto zajrzeć do książki "Zielone koktajle DETOKS. 365 przepisów". Zawiera ona 365 przepisów na zdrowe koktajle, które będą niewyczerpalną inspiracja oraz dodadzą motywacji każdemu. Odpowiednio skomponowana z ich użyciem kuracja oczyszczająca w połączeniu z dietą, kierowaną na konkretne dolegliwości i potrzeby, przyniesie zamierzone skutki oczyszczające. Natomiast okresowy detoks wspomoże organizm w regeneracji. 


Książka "Zielone Koktajle DETOKS. 365 przepisów

ukazała się 25 października 2017 roku"Zielone koktajle DETOKS. 365 przepisów" gdzie kupić?

Pozostałe książki z serii 365 przepisów znajdziesz  TUTAJ

https://zielonekoktajle.blogspot.com/p/ksiazki-z-serii-zielone-koktajle365.htmlJeszcze więcej inspiracji znajdziesz w całej serii bestsellerowych książek "Zielone koktajle 365 przepisów", które sprzedały się w ponad 200 tysiącach egzemplarzy. Już niebawem w księgarniach pojawi się kolejna książka z tej serii, a w niej 365 nowych przepisów na zdrowe koktajle. 


foto tytułowe: pixabay.comCzy liczyć kalorie do koktajli?

...i dlaczego nie znajdziesz kalorii w serii książek Zielone Koktajle

Czy wiesz, że zwykły koktajl owocowo-warzywny można tak podrasować, aby jego działanie było odchudzające?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pobierz bezpłatnie 8 zdrowych koktajli, do których składniki możesz mieć zawsze w domu + BONUS

Nasze książki w sprzedaży

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...