piątek, 27 października 2017

Po co komu detoks oraz czym różnią się od siebie książki z serii "Zielone koktajle. 365 przepisów"?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane nam przez Was pytania

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/10/po-co-komu-detoks-oraz-czym-roznia-sie.html
Po co komu detoks


Żyjemy czasach, w których zepsute rzeczy się wyrzuca, a nie jak kiedyś reperuje i przywraca im dawną świetność. Niestety, zepsutego zdrowia nie da się ani wyrzucić, ani zastąpić nowym, dlatego musimy dbać o nasze ciało przez całe życie, aby służyło nam jak najdłużej. Toksyn w naszych ciałach jest dziś zdecydowanie więcej, a mają na to wpływ zanieczyszczone powietrze, gleba, niezdrowe jedzenie, które jest konserwowane, ulepszane i wzbogacane, oraz stres, pośpiech i napięcie towarzyszące nam każdego dnia. Gdy ciało i umysł są przeciążone toksynami, wysyłają sygnały ostrzegawcze. Zauważamy wtedy brak energii, uczucie chronicznego przemęczenia, niską odporność i związane z nią częste stany zapalne i chorobowe oraz złe samopoczucie, a nawet depresje i lęki. Zamiast więc wypić kolejną kawę, napój energetyczny, wziąć tabletkę bez recepty lub inne cudowne środki wspomagające i dodające energii, warto się zatrzymać, odetchnąć i wprowadzić do swojego jadłospisu nieprzetworzone produkty roślinne, owoce, warzywa i orzechy, których zdecydowanie więcej spożyjemy w postaci zmiksowanego płynu. Wspomagając je naturalną superżywnością, jesteśmy w stanie oczyścić zarówno ciało, jak i umysł.


Detoks koktajlowy


Książka ma być inspiracją do oczyszczenia organizmu za pomocą koktajli. Każdy sam powinien wybrać najodpowiedniejsze dla siebie, znając swój organizm, dolegliwości i potrzeby. Nie musisz od razu poddawać się długotrwałej kuracji opartej jedynie na koktajlach. Wybierz odpowiednie dla siebie koktajle i po prostu wprowadź je do jadłospisu. Jeden koktajl dziennie, nawet najzdrowszy, nie spowoduje cudu, jeśli jednocześnie nie wykluczysz śmieciowej żywności i zatruwających organizm produktów, ale zdecydowanie poprawi dobową dawkę wartości odżywczych i pozwoli ci przyzwyczaić się do nowych smaków. Może to właśnie wprowadzenie do kuracji oczyszczającej, do której niebawem dojrzejesz? Jeśli zmagasz się z chorobami, to pod kontrolą dietetyka czy lekarza możesz na podstawie podanych przepisów i inspiracji skomponować odpowiednie dla siebie kuracje i diety oczyszczające. Stopniowo, kierując się swoimi potrzebami, zbudujesz z podanych tu przepisów, własny plan dietetyczny złożony z płynnych posiłków w formie koktajli. Regularne spożywanie warzyw i owoców w dużej ilości, zwłaszcza zielonych warzyw liściastych lub superżywności, jest o wiele łatwiejsze w postaci zmiksowanej.Najczęściej zadawane nam przez Was pytanie to:

“Czym tak naprawdę rożni się nowa, nasza trzecia książka “Zielone Koktajle. Detoks. 365przepisów”  od pierwszej “Zielone Koktajle. 365 przepisów" ?

Odpowiedź nasuwa się sama: prawie wszystkim :)
Książkę kupisz np. w empiku: http://www.empik.com/zielony-detoks-365-przepisow-zielone-koktajle,p1154521991,ksiazka-p

z darmowym odbiorem osobistym w każdym salonie w kraju.

 

Zobaczmy jednak ich podobieństwa

Otóż podobnie zawiera 365 przepisów na zdrowe koktajle, z naturalnych nieprzetworzonych składników, bez dodatku cukrów, mleka czy nabiału. Podobnie mocno przekonuje do zdrowego odżywiania, zachęca pięknymi zdjęciami, niesamowicie pięknym wydaniem i skoncentrowaną dawką merytorycznej wiedzy i inspiracji! Poza tym pierwsza i trzecia książka ma odrobinę podobne okładki w ciemnych kolorach z logo i koktajlami na przedzie, zobacz: 

Ale na tym podobieństwa się kończą.

Różnice pomiędzy książkami

Nowa książka to nowe przepisy, zupełnie odmienne od tych w pierwszej ksiązce, odmienne także od tych w drugiej, przeznaczonej dla ma m i dla dzieci. Tym razem cała książka, wszystkie 365 przepisów dedykowane jest koktajlom oczyszczającym, skierowane do konkretnych odbiorców i na konkretne potrzeby.

Opiekę merytoryczną nad projektem objęła dr n. farm. Anna Sędziak, dietetyk, która tak opisała książkę na jej pierwszych stronach: "Książka jest cennym źródłem informacji nt. dobroczynnego działania koktajli, a także poszczególnych jego składników. To publikacja napisana z maestrią, pasją i pełnym zaangażowaniem autorów."

Znajdziemy więc w niej 365 przepisów stanowiących inspirację do oczyszczenia organizmu za pomocą koktajli. Każdy z nich to prawdziwa bomba witaminowa oraz obfitość składników odżywczych, które wspierają naturalne mechanizmy odtruwania i odnowy. 

Książka zawiera 5 obszernych rozdziałów z których dowiesz się, jak przeprowadzić:
  • DETOKS dla zdrowia, a w nim przepisy na koktajle oczyszczające wspomagające oczyszczanie stawów, kości, nerek, moczopędne, alkalizujące, działające korzystnie przy różnych dolegliwościach, zmniejszające wzdęcia, pobudzające metabolizm oraz odchudzające.
  • DETOKS dla urody, a w nim koktajle przyczyniające się do poprawy urody, koktajle oczyszczające oraz wspomagające odnowę i regenerację skóry, włosów i paznokci.
  • DETOKS dla ciała i umysłu, czyli koktajle oczyszczające działające nie tylko prozdrowotnie, ale też regenerujące ciało i pobudzające umysł.
  • DETOKS z superżywnością, czyli koktajle ze składnikami z kategorii superfoods, jak je łączyć i miksować aby osiągnąć najlepsze rezultaty.
  • DETOKS inaczej, czyli oczyszczające koktajle do codziennego spożywania


Dokładny SPIS TREŚCI oraz więcej informacji znajdziesz w artykule: "Nie kupuj kota w worku, sprawdź 365 przepisów z książki Zielone Koktajle DETOKS"

Nie kupuj kota w worku, sprawdź 365 przepisów z książki Zielone Koktajle DETOKS

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/10/spis-tresci-oraz-o-czym-bedzie-detoks.html

Książkę kupisz np. w empiku: http://www.empik.com/zielony-detoks-365-przepisow-zielone-koktajle,p1154521991,ksiazka-p

z darmowym odbiorem osobistym w każdym salonie w kraju.


Podobnie pytaliście na wiosnę 2017 gdy na rynku ukazała się nasza druga książka " Zielone Koktajle dla mam i dla dzieci. 365 przepisów" , czy ona różni się od pierwszej książki “Zielone Koktajle. 365 przepisów” i czy to inne przepisy! Tak! Zupełnie inne, każda książka z serii 365 przepisów na zielone koktajle zawiera nowe, inne przepisy. 

Nie wierzysz, że jest to możliwe? Kup i sprawdź, zainspiruj się i miksuj na zdrowie! Więcej na ten temat pisaliśmy też tutaj:

Co znajdziesz w naszej nowej książce i dlaczego warto mieć je obie?

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/04/zapowiedz-ksiazki-zielone-koktajle-dla.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pobierz bezpłatnie 8 zdrowych koktajli, do których składniki możesz mieć zawsze w domu + BONUS

Nasze książki w sprzedaży

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...