Wykańcza Cię już szukanie rozwiązań, aby kupić idealny prezent, który zachwyci Twoich Bliskich? Mamy rozwiązanie!

Znajdź prezent od ręki, który zachwyci i uniknij świątecznej gorączki w grudniu!Co roku to samo... Polowanie na prezenty ;) W sklepach JUŻ można poczuć "świąteczną" atmosferę. Nic dziwnego, każdy liczy na to, że przekona swoimi produktami klientów, a niektórzy, chcąc uniknąć świątecznej gorączki na ostatnią chwilę, wolą już teraz nabyć niektóre prezenty. Czasem nie warto zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Znalezienie prezentu idealnego spędza często nam sen z powiek. Wychodząc na przeciw tym problemom, prezentujemy rozwiązanie IDEALNE: Książka WACHLARZ! 

Poręczna forma książki, którą możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz, albo trzymać na blacie w kuchni bez strachu, że się zabrudzi - KSIĄŻKA WACHLARZ!
Ponad 300 przepisów z oznaczoną kalorycznością i makroskładnikami:


Dla kogo książka w prezencie?

  • Dla seniora
Dla dziadka, babci, mamy, taty, cioci w kwiecie wieku! Kochamy ich, dbamy o ich kondycje, zadbajmy o ich zdrowie jeszcze bardziej! Wachlarz trzymany pod ręką sprawi, że będą spożywać więcej warzyw i owoców, a dobrze odżywiony organizm funkcjonuje sprawniej na każdej płaszczyźnie. Na pewno nie usłyszysz, że to zbędny i niepotrzebny prezent! A forma graficzna przepisów sprawi, że nawet osoby mające problem ze wzrokiem są w stanie bez okularów "rozszyfrować" recepturę koktajlu!

  • Dla kobiety w ciąży
W ciąży je się nie za dwóch tylko dla dwojga. Odżywianie w tym czasie jest mega ważne! Z drugiej strony często mdłości zwłaszcza w pierwszym trymestrze potrafią nieźle pokrzyżować plany. Wtedy zbawienne okazuje się miksowanie koktajli, które są lepiej przyswajane, a te z imbirem będą nawet niwelować mdłości!

Jesteś w ciąży? Gratulacje! 
Podpowiadamy, o co zadbać miksując zielone koktajle dla ciężarnej?
http://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/05/jakie-zielone-koktajle-mozesz-pic-w.html

  • Dla mamy rozszerzającej dietę swojej pociechy
Zewsząd słyszymy o tym, że dzieci spożywają za mało warzyw i owoców. Prawda jest taka, że już w okresie rozszerzania diety (a nawet i przed nim) wpajamy dziecku dobre, zdrowe nawyki. Forma koktajlu jest wygodna i możemy w nim przemycić naprawdę ogrom wartości odżywczych. Raczej mało prawdopodobne, że kilkumiesięczne dziecko ze smakiem spałaszuje szpinak, ale w koktajlu z bananem? Jasne, że wypije ze smakiem :)

  • Dla mamy kilkulatka
Nie dość, że nasza pociecha zacznie spożywać produkty na widok których dotychczas kręciła nosem (najpierw w formie koktajlu, ale musicie uwierzyć na słowo, że to także prosta droga do tego, by przekonało się do jedzenia warzyw i owoców również samodzielnie!), to dodatkowo super sposób na zabawę połączoną z nauką. Pokazujcie sobie obrazki i rozpoznawajcie jakie to owoce i warzywa, a jakie mają kolory, są słodkie, czy kwaśne? Doskonała metoda na zajęcie i zainteresowanie dziecka :) A dla mam mamy jeszcze dodatkową korzyść: zróżnicowana dieta wspiera odporność naszych pociech, więc może to będzie oznaczało koniec ciągłych infekcji?
  • Dla sportowca
Osoby uprawiające sport mają zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Ciężko zbilansować dietę w taki sposób, by do organizmu w naturalny sposób dostarczyć wszystkiego co potrzebuje. Koktajle to ułatwiają! Spożycie koktajlu przed treningiem nawadnia, odżywia, ale nie obciąża żołądka. Spożycie koktajlu po treningu przyspiesza regenerację, nawadnia oraz ułatwia uzupełnienie niedoborów pierwiastków i witamin. Twój bliski trenuje zawodowo lub amatorsko? Koniecznie spraw mu taki prezent. Gwarantujemy, że będzie zachwycony!
  • Dla pragmatyka
Nie dość, że w kuchni się trwale nie zabrudzi i nie przemoczy to jeszcze można zabrać go ze sobą na zakupy! Znasz jakiegoś pragmatyka, któremu chcesz sprawić prezent? Nie będzie lepszej opcji od naszego wachlarza!

  • Dla całej rodziny
Spraw prezent sobie i swojej rodzinie! Rodzina jest największą wartością człowieka. Dbamy o najbliższych i chcemy dla nich jak najlepiej. Zdrowe, racjonalne odżywianie to fundament! Zrób prezent sobie i swojej rodzinie: kup wachlarz i miksujcie później RAZEM koktajle, zobaczycie, że wspólne miksowanie to też niesamowita frajda i sposób na spędzanie czasu razem.
  • Dla mężczyzny
Panowie raczej rzadko dbają o siebie, a może raczej tylko starają się stwarzać takie pozory!? Bo przecież silny mężczyzna nie ma słabości! Ale ten silny facet również musi mieć skąd brać energię (nie koniecznie tylko z krwistego mięsa!). Sprezentujmy od serca książkę wachlarz, która jest receptą na jeszcze lepszą jakość życia!
  • Dla kobiety
Kobiety mają zwiększone zapotrzebowanie chociażby na żelazo, wiąże się to oczywiście z fizjologią. Koktajle są bogate w żelazo i witaminę C, która pomaga je wchłaniać. Dodatkowo nie od dziś wiadomo, że spożywanie warzyw i owoców to recepta na piękne włosy, skórę i paznokcie. A która z Pań właśnie nie marzy o takich efektach? Prezent w postaci książki wachlarz znajdzie zatem aprobatę u każdej z przedstawicielek płci pięknej!

Jeszcze Cię nie przekonaliśmy? 


Zobacz co piszą o naszej książce osoby, które już są jej szczęśliwymi posiadaczami:

Nie zwlekaj z zakupami świątecznymi na ostatnią chwilę! Ilość wachlarzy jest OGRANICZONA, żeby mieć pewność, że je u nas nabędziesz nie czekaj i zamów już teraz -> http://zielonekoktajle.pl/wachlarz


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...