Najlepsze koktajle z papryką + VIDEO

 Zestaw najlepszych przepisów na koktajle z papryką
Papryka ma więcej witaminy C niż cytryna! Stąd powinniśmy ją spożywać głównie w okresie jesiennym, by wzmacniać naszą odporność. Choć oczywiście włączenie jej do jadłospisu w innych porach roku również jest pożądane.
PAPRYKA jest niskokalorycznym warzywem, które spotkać możemy w trzech odsłonach kolorystycznych: czerwonej, żółtej i zielonej. W koktajlach miksować możemy oczywiście każdą, choć my chyba jednak najczęściej wybieramy czerwoną :)

Papryka na zdrowie?

Papryka czerwona ma korzystny wpływ na nasz wzrok oraz stan skóry.  Papryka zielona obfituje w kwas foliowy, stąd polecana jest kobietom planującym dziecko i będącym już w ciąży. Papryka żółta to źródło luteiny, a zatem wpływa również korzystnie na nasz wzrok. Papryka zawiera kapsaicynę, dzięki czemu jej spożywanie obniża ryzyko udaru i zawału. Jest również źródłem witaminy K, wapnia, fosforu składników, które mają niebagatelne znaczenie dla naszych kości.


Koktajl warzywny z dodatkiem banana, koniecznie trzeba spróbować!


Koktajl dla urody miksuje Maciek i Miki :)


Z czym miksować paprykę w koktajlach?

Smacznych połączeń jest naprawdę wiele! Papryka doskonale smakuje w tych wytrawnych wersjach, jak i słodkich. W połączeniu z awokado da nam wersję aksamitnego koktajlu, a z cytryną i ogórkami stworzy orzeźwiające połączenie. Nawet jeśli nie specjalnie lubisz jeść surową paprykę, postaraj się przemóc bo w koktajlach to zupełnie inna "bajka". Zaskoczy Cię smak, a niepodważalne walory zdrowotne powinny Cię nakłonić do włączenie tego warzywa do swojej diety i diety osób bliskich.


Warzywny koktajl, dawka energii i koloru a przy tym mało kaloriihttps://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/09/papryka-seler-passata-oliwa-kieki.html


Krwiste koktajle czyli zdrowe shoty bezalkoholowe na Halloweenhttps://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/10/truskawki-papryka-syrop-klonowy-cynamon.html


Zielone śniadanie, po którym poczujesz się po lekko, masz energię i lepiej ci się pracuje

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2018/10/papryka-jarmuz-jabko-miod-kurkuma.html

Koktajle miksujemy sezonowo i bardzo różnorodnie w ramach PROGRAMU MOTYWACYJNEGO, program trwa i także możesz dołączyć i miksować z nami. Kliknij tutaj i przeczytaj więcej o programie.

Zobacz tutaj nasze ulubione połączenia koktajli z papryką:


Podoba Ci się grafika powyżej? Możesz mieć ich aż 199 (+bonus)! 
Miksuj zdrowo i różnorodnie przez cały rok dzięki PLANSZOM koktajlowym
Oto cenne grafiki udostępniane przez nas w social media w jednym miejscu!
Już nie musisz „polować” i zapisywać tego co Cię interesuje.
Już za mniej niż 10 groszy za grafikę możesz je mieć wszystkie u siebie!
Zestaw zawiera 199 sztuk różnorakich grafik/plansz pomagającym skomponować odpowiadające ci koktajle:Takich grafik mamy więcej, wszystkie je możesz kupić w formie książki wachlarz. Dodatkowo w książce znajdziesz również wyliczone makroskładniki każdego koktajlu oraz jego kaloryczność! Książkę możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz, albo trzymać na blacie w kuchni bez strachu, że się zabrudzi (każda strona pokryta jest specjalną powłoką, więc w przypadku zalania czy pochlapania wystarczy przetrzeć)!
Wachlarz to 300 różnorodnych, obrazowych przepisów:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...