Pomysły i inspiracje do miksowania zawsze pod ręką!

Najlepsze przepisy w najpraktyczniejszej formie - miksuj i pij na zdrowie!


  • Z czym połączyć … żeby uzyskać smaczny koktajl?
  • Skąd brać inspiracje na proste i szybkie koktajle?
  • Mam w domu … i nie wiem z czym połączyć w koktajlu, pomożecie?
  • Jak przemycić do diety … w koktajlu?
  • Czy można zmiksować … ?
  • Skąd brać pomysły i inspiracje na co dzień?
  • Czy koktajl z bananem może być niskokaloryczny?

To tylko niektóre z Waszych pytań, które często otrzymujemy. Pomimo tego, że wiele przepisów udostępniamy na naszym blogu oraz w social mediach to i tak zawsze czegoś brakuje… Wydaliśmy już też całkiem sporo innych produktów: książki, magnesy, ebooki. Ale cały czas myśleliśmy nad tym co jeszcze możemy udoskonalić i jak odpowiedzieć na wasze pytania w jeszcze bardziej praktycznej formie? I tu właśnie powstała idea wachlarza! Z myślą o osobach, które kochają praktyczne rozwiązania i chcą mieć motywacje od miksowania zawsze pod ręką! Już na etapie tworzenia produktu pojawiało się wiele sygnałów, że czekacie na ten produkt. W przedsprzedaży zaufało nam tak wiele osób, że było to dla nas zdumiewające! A po zamówieniu dostawaliśmy ciągle sygnały, że już nie możecie się doczekać:

Ale to co się stało po tym jak zaczęliście otrzymywać nasz wachlarz przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Wachlarz w tempie ekspresowym stał się naszym bestselerem roku! Otrzymujemy codziennie od Was wiadomości/komentarze, że to właśnie jest to, czego szukaliście, że w końcu pojawił się produkt, który ułatwia miksowanie na co dzień i sprawia, że już naprawdę nie macie wymówki! :)
Nie lubimy się chwalić, ale przepełnia nas duma, wiemy że spełniamy naszą misję, by w Polskich (i nie tylko Polskich) domach pojawiło się w diecie więcej warzyw i owoców. Dzieci zaczynają jeść zdrowiej i MIKSUJĄ warzywa i owoce! Dziękujemy Wam za zaufanie i pamiętajcie, że zawsze liczymy na Wasze szczere opinie bo to właśnie z myślą o Was tworzymy i chcemy spełniać Wasze oczekiwania! Oto kilka opinii i zdjęć z waszymi koktajlami miksowanymi z pomocą wachlarza:


Jeśli jeszcze nie masz naszego wachlarza, a opinie użytkowników przekonały Cię do niego i planujesz go nabyć to teraz jest najlepszy moment! W naszym sklepie jest MEGA promocja dzięki, której można zakupić Książkę Wachlarz (i nie tylko ją) w super cenie -25%!Poręczna forma książki, którą możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz, albo trzymać na blacie w kuchni bez strachu, że się zabrudzi - KSIĄŻKA WACHLARZ!
Ponad 300 przepisów z oznaczoną kalorycznością i makroskładnikami:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...