Zielone orzeźwienie, czyli solidna dawka żelaza!

Podbij swoje wyniki badań krwi i zawalcz skutecznie z anemią!


Masz problemy z niedokrwistością (anemią)? A może doskwiera Ci zmęczenie i apatia? Zdecydowanie powinieneś zrobić badanie krwi i oznaczyć poziom żelaza (oraz ferrytyny)! Dla osób ze zdiagnozowanym niedoborem żelaza mamy coś ekstra: przepis na bazowy koktajl ze znaczną zawartością tego pierwiastka! 

ANTY ANEMIA to ZDROWE KOKTAJLE ze składnikami z naturalnie wysoką zawartością żelaza, łatwo przyswajalne przez organizm.


Ebook w formacie pdf, który otworzysz na każdym urządzeniu, komputerze, tablecie, telefonie lub wydrukujesz.


Składniki:

cytryna - 2 szt.
nać pietruszki - 2 garści
imbir starty - 1 łyżeczka
woda - 1 szklanka

Wykonanie:

Wyciśnij sok z cytryny i zmiksuj z umytymi liśćmi pietruszki, imbirem oraz wodą do uzyskania jednolitej konsystencji. Koktajl idealny do spożycia na czczo! Jest też znakomitą bazą pod inne koktajle, wystarczy dodać swoje ulubione składniki i mamy kolejną propozycję koktajlu z dawką żelaza. 

To przykład koktajlu, który jest prosty i smaczny, a przy tym bardzo bazowy i na jego podstawie możesz podrasować go dokładnie do swoich smaków i potrzeb. Koktajl pochodzi z naszego ebooka "Anty anemia, koktajle z żelazem" , który zawiera przepisy ze składnikami z naturalnie wysoką zawartością żelaza, łatwo przyswajaną przez organizm. 2 garści natki pietruszki to ok. 6 mg żelaza. Dzienne zapotrzebowanie na żelazo wynosi dla dorosłego mężczyzny około 1 mg, dla kobiety około 1,4 mg. Jednak z pokarmem należy codziennie spożyć ok. 10-20 mg żelaza, ponieważ zwykle tylko ok. 10 proc. z tej ilości ulega wchłonięciu w jelitach, a reszta jest wydalana. Dodatkowo zawarta w pietruszce oraz w cytrynie witamina C sprawia, że wchłanialność żelaza jest większa niż standardowe 10%.

Co jeszcze miksować, by wyniki krwi się poprawiły:


Podoba Ci się grafika powyżej? Możesz mieć ich aż 199 (+bonus)! 
Miksuj zdrowo i różnorodnie przez cały rok dzięki PLANSZOM koktajlowym
Oto cenne grafiki udostępniane przez nas w social media w jednym miejscu!
Już nie musisz „polować” i zapisywać tego co Cię interesuje.
Już za mniej niż 10 groszy za grafikę możesz je mieć wszystkie u siebie!
Zestaw zawiera 199 sztuk różnorakich grafik/plansz pomagającym skomponować odpowiadające ci koktajle:
Koktajle z wysoką zawartością żelazaZielone koktajlem z żelazem, pij je zwłaszcza gdy masz anemię, często i łatwo się męczysz oraz masz problemy z koncentracją

1 komentarz:

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...