Najlepsze koktajle z brokułami + VIDEO

Zestaw najlepszych przepisów na koktajle z brokułami

 

 
Brokuły to warzywo, które jedni z nas nie znoszą inni uwielbiają. My uważamy, że nawet jeśli ktoś nie bardzo przepada za brokułami powinien wypróbować koktajli z jego udziałem. Brokuł można kupić właściwie przez cały rok w dobrej cenie (jeśli nie świeży to mrożony). A właściwości zdrowotnych posiada naprawdę wiele, na tyle że warto by zagościł w naszej diecie na stałe!

Brokuł na zdrowie?


Regularne spożywanie brokułów może nas chronić przed rakiem, anemią, wrzodami żołądka. Dieta bogata w brokuły jest również korzystna dla naszego wzroku oraz reguluje poziom cukru we krwi (to ważna informacja dla cukrzyków, czy osób mających problem z insulinoopornością!). Wszystkie te właściwości brokuły zawdzięczają sporej zawartości witamin, minerałów oraz sulforafanu (przeciwutleniacz). Spożywanie brokułów w postaci koktajli jest o tyle wskazane, że z badań naukowych wynika iż jego obróbka termiczna pozbawia go niektórych właściwości zdrowotnych - w koktajlach możemy brokuł miksować na surowo.Zobacz tutaj jak miksujemy brokuł w wytrawnym połączeniu smakowym (film z PROGRAMU MOTYWACYJNEGO z 2020 roku):

Z czym miksować brokuły w koktajlach?

Brokuły dobrze smakują w połączeniu z owocami, czy takimi przyprawami jak sezam. W połączeniu ze szpinakiem to prawdziwy eliksir zdrowia dla osób mających problem z poziomem żelaza (można dorzucić do tego połączenia również pestki dyni).
U nas na blogu też jest sporo przepisów, chociażby tutaj, kliknij na zdjęcia i przejdź do przepisu:

Koktajl wpływający na ogólną równowagę hormonalną organizmuPrawdziwą bombę witamin i substancji antyrakowych


Chlorofilowy koktajl kokosowy ze spiruliną

http://www.powiedzdietomnie.pl/2016/02/chlorofilowy-koktajl-na-mleku-kokosowym-czym-jest-spirulina.html


Prosty koktajl, tylko trzy składniki

Koktajle miksujemy sezonowo i bardzo różnorodnie w ramach PROGRAMU MOTYWACYJNEGO, program trwa i także możesz dołączyć i miksować z nami. Kliknij tutaj i przeczytaj więcej o programie.Zobacz tutaj nasze ulubione połączenia koktajli z brokułem:Takich grafik mamy więcej, wszystkie je możesz kupić w formie magnesów na lodówkę, zarówno z przepisami jak i z sezonowymi owocami i warzywami, zobacz tutaj,spakowaliśmy je ostatnio razem w komplecie, aby było taniej:


Chcesz mieć przepis pod ręką np. na lodówce?Możesz również pobrać plansze aktualnie sezonowymi owocami i warzywami TUTAJ:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...