Miksujemy zielone koktajle, czyli nasza grupa na FB

Miejsce, w którym możesz się podzielić swoimi koktajlowymi osiągnięciami!

 

Czy wiesz o tym, że jest miejsce w sieci, w którym możesz się podzielić swoimi koktajlami?

Często piszecie do nas, że udał Wam się jakiś koktajl, a czy wiecie, że możecie się również podzielić taką informacją z członkami pozytywnie zakręconej grupy, którą prowadzimy na Facebooku?

Zmiksowana rodzina

Na grupie Miksujemy Zielone Koktajle wspieramy się nawzajem i podpowiadamy jak żyć zdrowo oraz jak miksować zielone koktajle. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub szukasz porady, to śmiało można dodawać posty! To miejsce wzajemnej inspiracji i przekazywania wiedzy. Często są tu dodawane zdjęcia wraz z przepisami. O! Na przykład takie cuda:
To dla nas doskonałe miejsce, by mieć z Wami bezpośredni kontakt. Oprócz tego, że my staramy się Was wspierać i motywować to często też członkowie samej grupy udzielają sobie nawzajem konstruktywnych rad i wskazówek. Staramy się też publikować tam często pomocne materiały: filmy/grafiki/przepisy. Jeśli, więc szukasz miejsca gdzie mógłbyś podzielić się swoją koktajlową praktyką to nie wahaj się ani chwili :) Czekamy na Ciebie i Twoje posty (zdjęcia). Miksuj razem z nami Zielone Koktajle!

Żebyś mógł poczuć klimat grupy to przedstawiamy też kilka opinii na temat grupy, bo nic nie świadczy o niej lepiej, niż nasi zadowoleni członkowie! Stań się jednym z nich!


DOŁĄCZ DO NAS czekamy na Ciebie :)


Pobierz plansze z aktualnie sezonowymi owocami i warzywami TUTAJ:

Nie masz pomysłów na koktajle? Nie wiesz jak łączyć składniki z danej grupy, tak by było zdrowo i zarazem smacznie? Poręczna forma książki, którą możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz, albo trzymać na blacie w kuchni bez strachu, że się zabrudzi - KSIĄŻKA WACHLARZ!
Ponad 300 przepisów z oznaczoną kalorycznością i makroskładnikami:

1 komentarz:

  1. Uwielbiam Was 💚💚❤❤❤cudowna rodzinka z wielkim sercem ❣💋❤

    OdpowiedzUsuń

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...