SIERPIEŃ, sezonowe owoce i warzywa w sierpniu

Czyli co miksujemy w koktajlach w sierpniu? Na co jest sezon?Sierpień to dla niektórych czas urlopów, a dla innych już powrotu do pracy. 

Powoli zaczynamy już myśleć o jesieni, ale nadal cieszymy się słońcem i dobrociami natury. Wczesnoletnie sezonowe owoce i warzywa zastępowane są już tymi z drugiej części sezonu. Nadal ich obfitość cieszy i możemy spożywać rodzime gatunki, za którymi często później tęsknimy w trakcie zimy, gdy nie są już dostępne.
W sierpniu nadal powinniśmy pamiętać o nawodnieniu. Znakomitym sposobem na to, by urozmaicić sobie spożywane płyny są domowe lemoniady.

Lemoniada na upały, detoks i orzeźwienie
Podobają Ci się nasza grafika tytułowa z owocami i warzywami SIERPNIA?
Możesz  ją pobrać ZA DARMO w formacie PNG w dużej rozdzielczości do druku lub na tapetę telefonu, tableta czy komputera. 


https://zielonekoktajle.pl/sezonowe


W SIERPNIU miksujemy w koktajlach:
Teraz już nie masz wymówek. Teraz już wiesz, co wrzucić do blendera, to co dziś zmiksujesz? 

SIERPIEŃ to najlepszy czas, mamy już lato w pełni, multum dostępnych warzyw i owoców, czekaliśmy na ten czas! Inspiracji na koktajle na pewno nie zabraknie. Miksuj i pij na zdrowie każdego dnia!


Chcesz miksować letnie smaki w Diecie Koktajlowej? Nie ma problemu, mamy specjalny rozdział uwzględniający sezonowe letnie produkty!
Sprawdź TUTAJ: 

https://zielonekoktajle.pl/dieta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...