Miksuj ZDROWO i różnorodnie przez cały rok PRZEPISY na koktajle

Oto najlepsza motywacja:  Twoja lodówka z przepisami na KOKTAJLETrochę historii, czyli jak to całe "magnesowe" szaleństwo się zaczęło

A zaczęło się niepozornie :) Stworzyliśmy plansze z sezonowymi owocami i warzywami, po to byście nie musieli zastanawiać się na co dzień jakie aktualnie warzywa oraz owoce są dostępne. Wiadomo nie od dziś, że nie zawsze mamy wenę na to, by tworzyć listy zakupowe i zastanawiać się nad tym jakie aktualnie produkty są dostępne świeże i nie przechowywane w chłodniach przez co zwyczajnie są pełnowartościowe i najlepsze dla nas. Zauważyliśmy, że zaczęliście z nich korzystać w rozmaity sposób. Dostaliśmy mnóstwo zdjęć z wydrukowanymi planszami przyczepionymi do lodówek.

 

Tutaj przykład takiej planszy wydrukowanej i powiększonej na lodówce przez Kasię (wpis z Facebooka z 2019 roku):

 

Potem nawet podpowiadaliśmy wam jak te grafiki używać drukująć lub pobierając na telefon:


Zawsze staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych obserwatorów, więc nie trzeba było długo czekać na wdrożenie kolejnego planu w życie. Postanowiliśmy, że jeszcze bardziej ułatwimy korzystanie z plansz tworząc właśnie magnesy! Będą (a właściwie już są!) praktyczniejszym i bardziej estetycznym wydaniem plansz. Wsłuchując się dalej w Wasze oczekiwania stworzyliśmy pierwszą serię magnesów z przepisami. A dziś już wiadomo, że dostępna jest także kolejna unikalna seria przepisów.

 

A tutaj możecie się bliżej przyjrzeć całemu procesowi powstawania magnesów od kuchniGrafiki na magnesach to PROSTE przepisy na ZDROWE KOKTAJLE,

oto przykład:

Magnesy na lodówkę z przepisami na koktajleMagnesy na lodówkę z przepisami na koktajle


Magnesy jako motywacja do zdrowszego odżywiania

Wszyscy znamy te frazesy dotyczące zdrowego odżywiania. Wiemy, że należy spożywać duże ilości owoców i warzyw. Tylko jak zrobić to w praktyce? 

Nie każdy lubi jeść owoce, a już w szczególności warzywa. Wynika to oczywiście z naszych nawyków żywieniowych. Często ciężko jest nam się przekonać do nowych smaków lub mamy nieprawidłowe przekonanie o niektórych produktach wynikające z przykrych wspomnień jak np. wmuszano w nas szpinak bo ma dużo żelaza ;) Prawda jest taka, że większość warzyw i owoców to naprawdę smaczne produkty spożywcze! Tylko muszą być odpowiednio podane/przyrządzone. Miksowanie koktajli stwarza możliwości do "przemycania" wielu składników, tak by były nawet niewyczuwalne! Magnesy sprawiają, że mamy motywację na co dzień. Do lodówki zaglądamy kilka razy dziennie i właśnie jest to najlepsza okazja, by zmotywować się do uzupełnienia naszego jadłospisu o wartościowe produkty. Nie wiesz na co masz ochotę? Coś za Tobą "chodzi", ale totalnie nie wiesz co i z nudów wciągasz czekoladę ;)... Takie grafiki jak oglądasz na magnesach często same nasuwają nam pomysły i nieoczekiwanie dochodzimy do wniosku, że to wcale nie kolejny baton nas nasyci, a mamy ochotę np. na gruszkę!

 

Tak pięknie prezentują się magnesy w Waszych domach


 

Zobacz tutaj więcej Waszych magnesów na lodówkach:

 
Inspiracja na co dzień

Gdy wdrażamy w nasze życie zdrowe nawyki często zaczyna nam brakować pomysłów. Zapętlamy się trochę w rutynie i porzucamy w końcu wszelkie postanowienia. Dobrze jest zatem wprowadzać do swojego menu urozmaicenia. Nuda nie jest sprzymierzeńcem związków długodystansowych ;) A przecież wiadomo, że pragniemy zaprzyjaźnić się z nowym stylem życia na długo, nie bójmy się tego powiedzieć: na zawsze! I tu z pomocą przychodzą magnesy (głównie te z przepisami, ale z produktami sezonowymi również). Każdy magnes to co najmniej 5 różnych przepisów, a każdy przepis można też modyfikować. Tak naprawdę te 5 podstawowych przepisów to inspiracja do tego, by samemu tworzyć kolejne koktajle, testować smaki. Przez to, że przepisy są przedstawione również graficznie to bardziej do nas przemawiają. Większość z nas to jednak wzrokowcy. Dodatkowo mają one nieocenioną wartość dydaktyczną dla dzieci, które uwielbiają pokazywać elementy i przyklejać magnesy w różnych miejscach. Oczywiście przetestowaliśmy to na naszej latorośli :) Miki uwielbia bawić się magnesami!


 
Miksuj, zmieniaj, komponuj

Magnesy to początek przygody z koktajlami. Zestawienie magnesów z owocami i warzywami sezonowymi w połączeniu z magnesami z przepisami daje niezliczone ilości przepisów! Nie masz akurat szpinaku? Zamień go, zobacz jaki inny "liściasty" produkt jest dostępny na magnesie z produktami sezonowymi akurat wtedy, gdy miksujesz. Przepisy to tak naprawdę sugestie i sposób na pokazanie jak wiele różnych, czasem nieoczekiwanych połączeń, możemy stworzyć. Nie bój się próbować, każdy z nas ma inne preferencje smakowe, więc sam możesz stworzyć przepis, który akurat pokochasz Ty i Twoja rodzina!


Chcesz zamówić nasze magnesy? 
ZAPRASZAMY
 
TUTAJ więcej o magnesach z przepisami na koktajle
TUTAJ więcej o magnesach sezonowych z owocami i warzywami na cały rok


Grafiki (plansze) z sezonowymi owocami i warzywami możesz pobrać całkowicie za darmo na cały rok TUTAJ:Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Pobierz bezpłatnie

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...