LIPIEC, sezonowe owoce i warzywa w lipcu

Czyli co miksujemy w koktajlach w lipcu? Na co jest sezon?

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/07/lipiec-sezonowe-owoce-i-warzywa-w-lipcu.html


Lipiec, czyli lato w pełni. Mamy dostęp do ogromnej ilości warzyw i owoców sezonowych. Powinniśmy spożywać ich wtedy jak najwięcej dla zdrowia, ale także, by się nimi nacieszyć zanim znikną ;) To na pewno okres, w którym powinniśmy zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu. Po za piciem wody ważne jest, by uzupełniać elektrolity oraz witaminy. Izotonik można zrobić samemu w domu wówczas wiemy co trafia do jego składu i mamy to pod pełną kontrolą. Poniżej prezentujemy metodę na wykonanie izotoniku z wykorzystaniem arbuza.

Jak zrobić naturalny izotonik z arbuzem?Podobają Ci się nasza grafika tytułowa z owocami i warzywami LIPCA? Możesz  ją pobrać ZA DARMO w formacie PNG w dużej rozdzielczości do druku lub na tapetę telefonu, tableta czy komputera. Przypominamy również, że od początku 2020 roku, wystartowaliśmy ze sprzedażą MAGNESÓW na lodówkę z sezonowymi owocami warzywami, możesz je kupić tutaj. Wysyłamy także za granicę.


Takich grafik mamy więcej, wszystkie je możesz kupić w formie magnesów na lodówkę, zarówno z przepisami jak i z sezonowymi owocami i warzywami, zobacz tutaj,spakowaliśmy je ostatnio razem w komplecie, aby było taniej
https://zielonekoktajle.pl/zestaw


https://zielonekoktajle.pl/zestawW LIPCU miksujemy w koktajlach:


SAŁATA KARBOWANA
BÓB
FASOLKA
BAKŁAŻAN
CEBULA DYMKA
SZCZYPIOREK
CEBULA
PATISON


Teraz już nie masz wymówek. Teraz już wiesz, co wrzucić do blendera, to co dziś zmiksujesz? 
LIPIEC to najlepszy czas, mamy już lato w pełni, multum dostępnych warzyw i owoców, czekaliśmy na ten czas! Inspiracji na koktajle na pewno nie zabraknie. Miksuj i pij na zdrowie każdego dnia!

Najlepsze koktajle z botwiną + grafika + [VIDEO]

Najlepsze koktajle ze szparagami + [VIDEO]

Najlepsze koktajle z pokrzywą i jak zrywać pokrzywę do koktajli + [VIDEO]


Ruszyła także długo oczekiwana premiera ebooka
Sprawdź TUTAJ: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...