Chcesz schudnąć? Zobacz co działa i jak schudnąć na koktajlach

Minął rok od kiedy miksujecie koktajle i chudniecie, teraz jeszcze więcej przepisów, bonusów i ułatwień dla Was.

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/07/chcesz-schudnac-zobacz-co-dziaa-i-jak.html


Prawie rok temu premierę miał nasz pierwszy ebook, DIETA KOKTAJLOWA. 
To wersja elektronicznej książki z specjalnym celu, abyście sami mogli miksować sobie koktajle, skorzystać z ułożonego jadłospisu z optymalną i pełnowartościową dietą i pić koktajle chudnąc. Taki był cel. 

Chcieliśmy aby ebooka mógł kupić każdym nawet mieszkający za granicą, żeby miał go dostępnego natychmiast po zakupie i żeby wystarczyło zapoznać się z zasadami, zrobić świeże zakupy owocowo-warzywne i móc cieszyć się pysznymi koktajlami nie głodując.
Dlaczego nie głodując? Bo niektórym kojarzy się dieta koktajlowa z głodówką i owszem są takie rodzaje diet koktajlowych, sami nawet często taki detoks przeprowadzamy, pijemy wtedy koktajle według zasad postu owocowo-warzywnego dr Dabrowskiej, ale ta dieta koktajlowa miała inny cel. 
Nie miała być głodówką czyli koktajlami z mała ilością kalorii tylko pełnowartościowa dietą ale w płynie.
Miała sycić i odżywiać a przy tym odchudzać.
Takie kilka dni na koktajlach doskonale oczyszcza jelita ze złogów, opróżnia żołądek tak że czujesz się lekko, bo posiłki szybko się trawią, a przy tym koktajle są na tyle syte że nie czujesz się głodny. Taka dieta koktajlowa to często wstęp do zdrowego odżywiania i taki jej cel nam przeświecał.


Jak udało się zoptymalizować dietę koktajlową?

Udało się, ebook ułożyliśmy tak, że koktajle, które piliście (nie ważne czy było ich 3 czy 6 dziennie) sumowały się do 1500 kalorii i każdy dzień koktajlowy zawierał rozkłąd makroskładników według zasady 10-15% białko, 30-35% zdrowe tłuszcze, i 55-60% węglowodany.
Cały rok miksowaliście, zadawaliście nam dodatkowe pytania, zapisywaliśmy je i teraz po roku robiac aktualizacje dokładnie wiedzieliśmy co poprawić co zmienić i co ulepszyć. 
I oto jest! Nowy, zaktualizowany ebook DIETA KOKTAJLOWA
Oddajemy w wasze ręce zaktualizowanego ebooka, który spełnia wasze wymagania w prawie 100%. Dodaliśmy 5 dni z przepisami na dietę w okresie lata. Teraz macie jeszcze większy wybór dni na koktajlach.

Chcesz zobaczyć więcej, chodź na https://zielonekoktajle.pl/dieta i koniecznie zobacz film, w którym Agata wyjaśnia wszelkie szczegóły i odpowiada na często zadawane przez Was pytania:
Wasze opinie o diecie koktajlowej i wasze efekty w trakcie i po jej stosowaniu.

Opinia Ewy, Ewa miksuje z nami w programie motywacyjnym oraz obecnie ma chyba każdy nasz ebook, jej historia jest niesamowita a Ewa codziennie osiąga nowe cele życiowe, będąc pełna sił i energii właśnie dzięki koktajlom:
https://zielonekoktajle.pl/dieta

Małgosia miksowała z nami 10 dni DIETĘ KOKTAJLOWĄ a obecnie koktajle weszły w jej życie na co dzień.

Już w trakcie stosowania diety pisała zachwycona efektami:

https://zielonekoktajle.pl/dieta

Takich opinii znajdziesz więcej na https://zielonekoktajle.pl/dieta
i wciąż dołączają kolejni zachwyceni efektami i tym jak koktajle potrafią zmieniać życie.
Dołączysz do nas?

Tutaj możesz obejrzeć jak Agata opowiada co zmieniliśmy w nowej wersji ebooka DIETA KOKTAJLOWA: kliknij tutaj

https://zielonekoktajle.pl/dieta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...