sobota, 21 września 2019

Miksujemy jesienne koktajle w wersji VIP, czyli nie czekaj i używaj

Jak używać grafik sezonowych owoców i warzyw i VIP wyzwanie

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/09/miksujemy-jesienne-koktajle-w-wersji.html


Wrześniowe wyzwanie jesienne dziś się rozpoczęło, w każdej chwili możesz jednak do nas dołączyć. Dostaniesz przepisy i listy zakupowe, najwyżej jak nie zdążyć zrobić odpowiednich zakupów dołączysz w trakcie a pierwsze dni zrealizujesz później, nic nie stoi na przeszkodzie. Najważniejsza jest dobra zabawa a być może zarazimy Cię na tyle, że będziesz miksować koktajle samodzielnie i z pasją?
Wyzwanie jest darmowe i o tym sporo pisaliśmy tutaj, kliknij na grafikę poniżej.

Koktajlowe wyzwanie, miksujesz i pijesz na zdrowie razem z nami


Na Wasze prośby udostępniliśmy także opcję VIP wyzwania.

Co to jest opcja VIP wyzwania?


Wyzwanie w wersji VIP,  to po prostu dostęp do platformy, na której wszystkie materiały są dostępne cały czas, posegregowane i ułożone. 
Masz do nich dostęp bezterminowo i korzystasz kiedy chcesz.
To ukłon w stronę osób, które nie chcą czekać na kolejne maile w trakcie wyzwania, szukać list zakupów czy przepisów na grupie lub w skrzynce mailowej. Które chcą wziąć udział w wyzwaniu ale na własnych zasadach lub we własnym terminie. Chcą się przygotować do wyzwania, zrobić wcześniej zakupy na całe wyzwanie.

Dostęp do jesiennego wyzwania na platformie oferujemy razem z BONUSem czyli 12 stoma grafikami na 12 miesięcy roku z sezonowymi owocami i warzywami, które dostaniesz razem z zakupem dostępu do platformy.


https://zielonekoktajle.pl/wyzwanie-jesienne
Jak używać grafik sezonowych?

 

Używaj ich tak jak lubisz lub potrzebujesz, najlepiej tak, aby przyniosły korzyści, czyli zainspirowały cię do miksowania koktajli o każdej porze roku.

Oto kilka podpowiedzi (kliknij na zdjęcia aby powiększyć):

- wydrukuj i powieś na lodówkę
karty sezonowe możesz wydrukować w takim formacie jaki potrzebujesz i za pomocą jakiegokolwiek magnesu z lodówki przypiąć do niej
masz lodówkę w zabudowie?

- wydrukuj i powieś w kuchni w widocznym miejscu, na szafce, płytkach, ścianie, z boku szafki, wewnątrz na drzwiach szafki...
każdy z nas ma inne potrzeby więc kieruj się swoimi i powieś tak, aby z nich korzystać, inspirować się i zawsze wiedzieć co możesz zmiksować w koktajlu, niezależnie od pory roku

- wydrukuj i powieś na rodzinnej tablicy lub w innym centralnym miejscu w domu, tzw. tablicy planowania lub rodzinnego misz maszu, w miejscu gdzie wisi kalendarz, notatki, najbliższe plany i wszystkie takie ważne sprawy dnia codziennego

- wydrukuj i przymocuj na blenderze, w końcu to jego właśnie używasz do miksowania koktajli, więc miejsce odpowiednie :-)

- wydrukuj i używaj do planowania posiłków, koktajli, zakupów domowych, planów tygodniowych, miesięcznych czy dziennych. Taka graficzna wersja dostępnych w danym miesiącu owoców i warzyw znacznie przyspiesza zdrowe zakupy i decyzje zakupowe. 
  
- wydrukuj i weź do portfela, przyda się w sklepie podczas zakupów. Nie musisz nosić wszystkich miesięcy naraz, wystarczy aktualny.
- pobierz na telefon i ustaw jako tapetę w danym miesiącu. idealny pomysł na codzienną motywację nie tylko do miksowania koktajli, ale także do spożywania większej ilości warzyw i owoców. Widząc codziennie świeże, pyszne i zachęcające owoce i warzywa o wiele częściej nawet podświadomie skusimy się na nie i automatycznie dostarczymy więcej witamin, sprawdź!

- pobierz na telefon i miej zawsze pod ręką gdy wybierasz się na zakupy. czasem wydaje nam się że nie ma co jeść, że (zwłaszcza w zimie) z owoców to są tylko jabłka a z warzyw marchewki a tak naprawdę wybór jest całkiem spory przez okres całego roku.

Tak naprawdę możliwości używania grafik są nieograniczone i na pewno już teraz sam wpadłeś na jakiś genialny pomysł jak je wykorzystać w swoim codziennym życiu, podziel się z nami w komentarzu. Skąd wziąć grafiki sezonowości?


Grafiki wprowadziliśmy niedawno do swojego sklepu, ale wcale nie musisz ich kupować. Co miesiąc udostępniamy aktualna grafikę gratis TUTAJ

Wystarczy że wejdziesz na stronę: zielonekoktajle.pl/sezonowe i pobierzesz. 


A skąd w takim razie otrzymać wszystkie 12 grafik na wszystkie miesiące? Oto trzy rozwiązania:

1.
Możesz pobierać je co miesiąc z powyższej strony.

2.
Możesz też zostać naszym klientem i wtedy grafiki otrzymasz gratis na wszystkie 12 miesięcy. Promujemy bowiem naszych klientów i dotychczasowi już od nas dostali grafiki, natomiast wszyscy nowi klienci dostają je przy zakupie innych produktów z naszego sklepu: zielonekoktajle.pl/sklep

3. 
Możesz kupić je w każdej chwili na stronie zielonekoktajle.pl/sezonowe-grafiki


  

Oto hit! - sezonowe owoce i warzywa na każdy miesiąc zawsze pod ręką

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/01/najlepszy-sposob-na-motywacje-do.html


6 komentarzy:

Pobierz bezpłatnie

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...