czwartek, 12 października 2017

Spis treści oraz o czym będzie DETOKS, nowa książka Zielone Koktajle

Nie kupuj kota w worku, sprawdź 365 przepisów z książki Zielone Koktajle DETOKS


Premiera nowej książki DETOKS już lada chwila, wciąż trwa przedsprzedaż
___________________________________________________
"Zielone koktajle DETOKS. 365 przepisów" gdzie kupić?
___________________________________________________

natomiast dziś nadszedł ten dzień kiedy zdradzimy Wam wszystkie szczegóły zawartości książki. 
O zapowiedzi pisaliśmy tutaj, jeśli jeszcze nie czytałeś/aś sprawdź:

Już 25 października 2017 roku premiera naszej nowej, trzeciej książki

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/10/detoks-zapowiedz-nowej-ksiazki-z-serii.html

Co znajdziemy w książce?


"Zielone Koktajle DETOKS. 365 przepisów", trzecia części serii, to zupełnie nowe 365 przepisów i inspiracji na zdrowe koktajle ze szczególnym tym razem przeznaczeniem. Znajdziesz w niej 365 przepisów stanowiących inspirację do oczyszczenia organizmu za pomocą koktajli. Każdy z nich to prawdziwa bomba witaminowa oraz obfitość składników odżywczych, które wspierają naturalne mechanizmy odtruwania i odnowy (dokładny spis treści w dalszej części artykułu).W książce znajdziemy receptury na pyszne oczyszczające koktajle w podziale na 5 części detoksu, z których dowiesz się, jak przeprowadzić:

 • DETOKS dla zdrowia


  czyli koktajle oczyszczające wspomagające oczyszczanie stawów, kości, nerek, moczopędne, alkalizujące, działające korzystnie przy róznych dolegliwościach, zmniejszające wzdęcia, pobudzające metabolizm oraz odchudzające. Czy wiesz, że kuracje oczyszczające mogą przynieść organizmowi ulgę i uczucie lekkości a okresowy detoks wspomaga jego regenerację?

http://bit.ly/2xsLxV8  

 • DETOKS dla urody


  czyli koktajle przyczyniające się do poprawy urody, koktajle oczyszczające oraz wspomagające odnowę i regenerację skóry, włosów i paznokci. Czy wiesz, że na stan skóry ma wpływ także dieta? Im więcej spożywamy przetworzonej żywności, tym więcej toksyn gromadzi się w naszym organizmie, a to prowadzi do cellulitu, pozbawia skórę blasku i jędrności oraz naraża ją na wcześniejsze starzenie się.
   
 • DETOKS dla ciała i umysłu

  czyli koktajle oczyszczające działające nie tylko prozdrowotnie, ale też regenerujące ciało i pobudzające umysł. Odpowiednio skomponowane miksy oczyszczające spełniają dodatkowe funkcje: uzupełniają witaminy i minerały, poprawiają sprawność umysłową, działają antydepresyjnie, pobudzają libido, poprawiają samopoczucie, humor, regenerują organizm po przejedzeniu czy nadmiernym piciu alkoholu.
   
 • DETOKS z superżywnością, czyli koktajle ze składnikami z kategorii superfoods

  Superżywność, czyli z angielskiego super foods to nieprzetworzone produkty występujące w przyrodzie zawierające bardzo duże ilości cennych dla organizmu substancji odżywczych. Takie skumulowany koncentraty super odżywcze są ważnymi składnikami koktajli oczyszczających, wspierają funkcje metaboliczne i intensywnie odżywiają. Z tego rozdziału dowiesz sie jaką superżywność stosować podczas detoksu, jak ją łączyć i miksować aby osiągnąć najlepsze rezultaty.
   
 • DETOKS inaczej, czyli oczyszczające koktajle do codziennego spożywania


  Ten rozdział jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz oczyszczenia, ale nie chcesz decydować się na długotrwałe diety detoksykujące lub eliminacyjne menu. Znajdziesz w nim przepisy na koktajle śniadaniowe, kolacyjne, deserowe, lemoniady a nawet lody czy kawy na detoksie. Inspiruj sie i miksuj na zdrowie!

http://bit.ly/2xsLxV8 


 

Rekomendacje


Opiekę merytoryczną nad projektem objęła dr n. farm. Anna Sędziak.


Książka jest cennym źródłem informacji nt. dobroczynnego działania koktajli, a także poszczególnych jego składników. To publikacja napisana z maestrią, pasją i pełnym zaangażowaniem autorów.
(dr n. farm. Anna Sędziak – dietetyk, konsultantka merytoryczna książki)

Autorka przekonała nas, że naprawdę warto pić zdrowe koktajle – niezależnie od tego, czy robimy to, aby oczyścić organizm, podnieść jego odporność czy poprawić kondycję skóry. Przygotowanie i wypicie zdrowego koktajlu z najlepszych składników to bezcenna chwila przyjemności, dająca miłe uczucie zaopiekowania własnym ciałem i umysłem. Na ten rodzaj komfortu warto znaleźć czas codziennie.
(Katarzyna Rada – redaktor Czytajsklad.com)

Koktajle to pyszny sposób na świetne samopoczucie i zdrowie. Teraz dowiemy się, jak wpleść je w skuteczny detoks. Apetyczne zdjęcia i proste przepisy przekonają każdego. Polecam!
(Magdalena Pomorska – redaktor prowadząca WP Kuchnia, Wirtualna Polska)  Oto dokładny spis treści książki (powiększ aby obejrzeć dokładnie) 

 

Indeks

Już niedługo udostępnimy do pobrania INDEKS po składnikach do pierwszej książki - "Zielone Koktajle. 365 przepisów". Bądźcie czujni.

Tym razem, w "Detoksie", podobnie jak przy drugiej książce "Zielone koktajle dla mam i dla dzieci. 365 przepisów" już pamiętaliśmy o indeksie. W książce znajdzie się indeks zarówno po nazwie koktajli jak i po składnikach. Mając więc konkretne produkty szybko znajdziesz koktajl z odpowiednimi warzywami lub owocami.


Zobacz też koniecznie jak wyglądały spisy treści w naszych poprzednich książkach:

Spisy treści w książkach i dlaczego warto mieć je obie?

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/04/zapowiedz-ksiazki-zielone-koktajle-dla.html

2 komentarze:

 1. Czy jest gdzieś dostępny indeks po składnikach do pierwszej książki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie sprzedawane egzemplarze książki z nowego dodruk są już z indeksem. Niedługo będzie dostępny dla wszystkich do pobrania, narazie napisz do nas w tej sprawie na zielonekoktajle.wspolpraca@gmail.com

   Usuń

Nasze książki w sprzedaży

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...