Kinder Party z koktajlami! Zachwyć swoje dziecko i gości zdrowym menu!

 Czy menu przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka musi być przepełnione cukrem, by było smacznie? Niekoniecznie! Sprawdź nasze propozycje!


Kinder party z miksowaniem?


Tak! To świetna okazja na to, by pokazać dzieciom, że można smacznie zdrowo jeść i celebrować! Przyozdobione koktajle, smaczne desery, lemoniady czy nawet lody… To tylko niektóre z ewentualności, które możemy zaserwować na takiej imprezie. Gwarantujemy, że wszyscy będą zachwyceni zarówno rodzice jak i dzieci!

Zobacz jak nasze dziewczynki zmiksowały torciki dla taty: 

Co i jak można podać na kinder party, by dzieci były zachwycone?

Koktajle! Jakże mogłoby być inaczej, musimy je zaproponować do urodzinowego menu! Uwierz, że koktajle mogą być atrakcyjne smakowo dla Twojej pociechy! Podawaj w ciekawych „pojemnikach” – fikuśne szklanki, ozdobne słoiki. Dodaj do tego np. wstążki i ozdobne słomki, które podkreślą charakter przyjęcia. Sam jubilat może też otrzymać koktajl, który jeszcze bardziej zaakcentuje, że to właśnie jego dzień!


Jeśli przyjęcie jest zorganizowane z tematem przewodnim bajek to postaraj się uruchomić swoją wyobraźnię i przyozdobić koktajl właśnie w taki sposób, by to podkreślić. Naprawdę nie potrzebujesz niesamowitych zdolności plastycznych! Czasem wystarczy trochę kreatywności, by dziecko było zachwycone! Masz w domu fana kosmicznych podróży? Pirackich, czy indiańskich przygód. Nie ma problemu każdy temat jest „do ogrania”. Naprawdę ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia. Spójrz na nasze propozycje, liczymy, że Cię zainspirują:

Koktajle warstwowe to prawdziwy hit! Tak naprawdę wystarczy tylko każdą z warstw zblendować osobno, uważając na konsystencję, która powinna być bardziej gęsta. Następnie delikatnie nakładać do pojemników. W taki sposób możemy nawet zbudować tęczę przy odrobinie wysiłku, albo koktajl ombre!Koktajle kojarzą nam się raczej z konsystencją pitną, możemy jednak również owoce i warzywa zblendować na postać musu. Powstają wtedy tak naprawdę zdrowe desery! Jak użyjemy dojrzałych owoców nikt nawet nie zorientuje się, że nasze desery nie zostały dosłodzone! Możemy też zastosować popularne puddingi chia i przekładać na zmianę z musem. Takie pyszności są wyjątkowo efektowne dla oka.Do picia zaserwować możemy lemoniady. Zamiast kupować gotowe soki w sklepach lepiej zrobić samemu lemoniadę, wrzucić do niej owoce i liście np. mięty. Użyj dodatkowo wydrążonego owocu np. melona, arbuza, ananasa do podania lemoniady i uzyskasz tym samym fenomenalny efekt! Smacznie, prosto i zdrowo.Które dziecko nie lubi lodów 😊? To chyba rzadko się zdarza! I te również mogą. Możesz najpierw zamrozić owoce (i inne składniki) i następnie je zmiksować. Lody przygotowane w taki sposób należy natychmiast podać i zjeść. Można też zblendować bazę i następnie wlać do foremek i zamrozić co najmniej na kilka godzin. Takie lody wyjmujemy tylko z zamrażalnika i cieszymy się smakiem! Popatrz jak pięknie może to wyglądać:


Więcej przepisów znajdziesz w naszej poręcznej książce, którą możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz, albo trzymać na blacie w kuchni bez strachu, że się zabrudzi - KSIĄŻKA WACHLARZ!
Ponad 300 przepisów z oznaczoną kalorycznością i makroskładnikami:Jemy oczami i ta zasada sprawdza się także w przypadku koktajli. Zobacz, jak je podawać, aby zachęcały do konsumpcji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...