sobota, 9 listopada 2019

Jest sposób aby dzieci jadły nielubiane warzywa! Przemycić je w pysznym koktajlu!

Spróbuj naszych sprawdzonych metod na przemycanie nielubianych warzyw a nigdy już nie powiesz, że Twoje dzieci nie lubią koktajli.

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/11/jest-sposob-aby-dzieci-jady-nielubiane.html
Czy Ty też masz problem aby Twoje dziecko piło koktajle owocowo-warzywne? Albo żeby zjadło różnorodne warzywa ze smakiem? 
Fajnym sposobem na przemycenie nielubianych warzyw są koktajle owocowo-warzywne. Jest kilka sprawdzonych sposobów na to jak je miksować aby smakowały dzieciom i jeśli chcesz posłuchać na ten temat więcej zapisz się na BEZPŁATNY webinar, który organizujemy.

Jeśli się zarejestrujesz, będziesz mogła/mógł obejrzeć go nawet gdy nie pasuje ci godzina, bo wyślemy ci na maila nagranie wykładu. Warto jednak być na żywo bo wtedy możesz zadawać nam pytania na czacie lub w komentarzach, a po wykładzie postaramy się na wszystkie odpowiedzieć.


https://zielonekoktajle.pl/dzieci

Skąd znamy sposoby, działające sposoby na ukrywanie warzyw w koktajlach? Mamy trójkę dzieci, 14-letnią Olę, 12-letnią Madzię i maluszka, 20-miesięcznego Mikusia. Dziewczyny są już wprawione i to na nich większość metod testowaliśmy a na Mikim potwierdzamy tylko ich działanie.

Poza tym gdy wydaliśmy cztery książki o koktajlach ( z serii 365 przepisów), a one sprzedały się w nakładzie powyżej 200 tysięcy i stały się bestsellerami bywaliśmy często zapraszani na różne akcje zdrowego odżywiania. Najwięcej szkoleń i zabaw z tego zakresu przeprowadziliśmy z dziećmi szkolnymi i przedszkolnymi i z życia wiemy co działa na dzieciaki. 

Nie mów więc że twoje dzieci nie lubią warzyw tylko wskakuj na zielonekoktajle.pl/dzieci, zarejestruj się i widzimy się na wykładzie. Zobaczysz że zmienisz swoje zdanie a na pewno zmienisz podejście do miksowania koktajli dla dzieci. Gwarantujemy!

Co miksujemy na mocne i zdrowe kości, czyli koktajle po złamaniach

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/10/co-miksujemy-po-zamaniach.html 

5 komentarzy:

  1. Pamiętam za swoich czasów ze nielubiane warzywa teraz są rarytasami :)) nie ma co na sile namawiać, za jakiś czas same się przekonają.

    OdpowiedzUsuń
  2. ojj moje dzieciaczki uwielbiają koktajle, już same ich przygotowanie to dla nich ogromna frajda.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zdecydowanie jest to jeden z lepszych sposobów. Nagle wszystkie warzywa stają się smaczne. Tak samo jak w zupie krem ;)

    OdpowiedzUsuń

Pobierz bezpłatnie

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...