piątek, 29 listopada 2019

Jak używać planszy z sezonowymi owocami i warzywami

Pobrałeś(aś) plansze sezonowe? Zobacz co z nimi zrobić!

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/11/jak-uzywac-planszy-z-sezonowymi-owocami.htmlCo miesiąc udostępniamy Wam do pobrania plansze, macie na nich grafiki z sezonowymi owocami i warzywami dostępnymi obecnie na dany miesiąc.

Aktualną planszę pobierzesz TUTAJ

 

Oto hit! - sezonowe owoce i warzywa na każdy miesiąc zawsze pod ręką

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/01/najlepszy-sposob-na-motywacje-do.html

 

 

Jak używać plansz sezonowych owoców i warzyw?

Używaj ich tak jak lubisz lub potrzebujesz, najlepiej tak, aby przyniosły korzyści, czyli zainspirowały cię do miksowania koktajli o każdej porze roku.
Już nie ma wymówek! Nie wiesz co wrzucić do blendera? Zerkasz na plansze i już wszystko jasne!

Oto kilka podpowiedzi:

- wydrukuj i powieś na lodówkę
karty sezonowe możesz wydrukować w takim formacie jaki potrzebujesz i za pomocą jakiegokolwiek magnesu z lodówki przypiąć do niej
masz lodówkę w zabudowie?

- wydrukuj i powieś w kuchni w widocznym miejscu, na szafce, płytkach, ścianie, z boku szafki, wewnątrz na drzwiach szafki...
każdy z nas ma inne potrzeby więc kieruj się swoimi i powieś tak, aby z nich korzystać, inspirować się i zawsze wiedzieć co możesz zmiksować w koktajlu, niezależnie od pory roku

- wydrukuj i powieś na rodzinnej tablicy lub w innym centralnym miejscu w domu, tzw. tablicy planowania lub rodzinnego misz maszu, w miejscu gdzie wisi kalendarz, notatki, najbliższe plany i wszystkie takie ważne sprawy dnia codziennego


https://zielonekoktajle.pl/sezonowe


- wydrukuj i przymocuj na blenderze, w końcu to jego właśnie używasz do miksowania koktajli, więc miejsce odpowiednie :-)

- wydrukuj i używaj do planowania posiłków, koktajli, zakupów domowych, planów tygodniowych, miesięcznych czy dziennych. Taka graficzna wersja dostępnych w danym miesiącu owoców i warzyw znacznie przyspiesza zdrowe zakupy i decyzje zakupowe. 


https://zielonekoktajle.pl/sezonowe

  
- wydrukuj i weź do portfela, przyda się w sklepie podczas zakupów. Nie musisz nosić wszystkich miesięcy naraz, wystarczy aktualny.

- pobierz na telefon i ustaw jako tapetę w danym miesiącu. idealny pomysł na codzienną motywację nie tylko do miksowania koktajli, ale także do spożywania większej ilości warzyw i owoców. Widząc codziennie świeże, pyszne i zachęcające owoce i warzywa o wiele częściej nawet podświadomie skusimy się na nie i automatycznie dostarczymy więcej witamin, sprawdź!

- pobierz na telefon i miej zawsze pod ręką gdy wybierasz się na zakupy. czasem wydaje nam się że nie ma co jeść, że (zwłaszcza w zimie) z owoców to są tylko jabłka a z warzyw marchewki a tak naprawdę wybór jest całkiem spory przez okres całego roku.


https://zielonekoktajle.pl/sezonowe
Tak naprawdę możliwości używania grafik są nieograniczone i na pewno już teraz sam wpadłeś na jakiś genialny pomysł jak je wykorzystać w swoim codziennym życiu, podziel się z nami w komentarzu.

Skąd wziąć plansze sezonowości?


Grafiki oferujemy w swoim sklepie, ale wcale nie musisz ich kupować. Co miesiąc udostępniamy aktualna grafikę gratis TUTAJ

Wystarczy że wejdziesz na stronę: zielonekoktajle.pl/sezonowe i pobierzesz. 


A skąd w takim razie otrzymać wszystkie 12 grafik na wszystkie miesiące? Oto trzy rozwiązania:

1.
Możesz pobierać je co miesiąc z powyższej strony.

2.
Możesz też zostać naszym klientem i wtedy grafiki otrzymasz gratis na wszystkie 12 miesięcy. Promujemy bowiem naszych klientów i dotychczasowi już od nas dostali grafiki, natomiast wszyscy nowi klienci dostają je przy zakupie innych produktów z naszego sklepu: zielonekoktajle.pl/sklep

3. 
Możesz kupić je w każdej chwili na stronie zielonekoktajle.pl/sezonowe-grafiki

Ale to nie wszystko! 


Już za kilka dni wprowadzimy do oferty plansze na magnesie. Czyli nie musisz drukować, kupujesz magnesy z planszami i możesz mieć wszystko ładnie pięknie na swojej lodówce, okapie czy innej tablicy magnetycznej pod ręką. Ładne, zgrabne i gotowe do użytku.

GRAFIKI NA MAGNESIE JUŻ SA!!
https://zielonekoktajle.pl/magnesy

https://zielonekoktajle.pl/magnesy

 
https://zielonekoktajle.pl/sezonowe


5 komentarzy:

Pobierz bezpłatnie

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...