5 powodów dlaczego powinieneś włączyć kolagen do swojej diety?

Zdrowie i uroda na wyciągnięcie ręki, zobacz jak to osiągnąć!Włączenie kolagenu do diety może przynieść wiele korzyści zdrowotnych. Przeczytaj i przekonaj się, jak ważne jest włączenie go do swojej diety!


1. Poprawa zdrowia skóry

Kolagen jest kluczowym składnikiem budulcowym skóry, odpowiadającym za jej elastyczność i nawilżenie. Włączając kolagen do koktajli, możesz przyczynić się do zmniejszenia oznak starzenia, takich jak zmarszczki i suchość skóry. Koktajle, bogate w witaminę C (np. z pomarańczy, kiwi czy papryki), mogą dodatkowo wspomagać produkcję kolagenu, tworząc doskonałą kombinację dla zdrowej i promiennej cery.

2. Wzmocnienie włosów i paznokci

Kolagen może pomóc w zwiększeniu siły włosów i paznokci, zapobiegając ich łamliwości. Dodanie shota kolagenowego od Primabiotic do Twojego ulubionego koktajlu może być łatwym sposobem na dostarczenie organizmowi niezbędnych aminokwasów, które są budulcem zdrowych włosów i paznokci.Zdradzamy sekret piękna w pigułce! Garść praktycznej wiedzy


3. Wsparcie zdrowia stawów i kości

Regularne spożywanie kolagenu może zmniejszyć ryzyko degeneracji stawów i może przyczynić się do lepszego zdrowia kości. Koktajle zawierające warzywa liściaste, takie jak szpinak czy jarmuż, już dostarczają kluczowych składników odżywczych wspomagających zdrowie stawów, a dodatek kolagenu może wzmocnić ten efekt.

Jakie składniki miksować, by nasze stawy i kości odczuły ulgę? Co wesprze ich regenerację i zlikwiduje ból?

4. Poprawa trawienia

Kolagen zawiera aminokwasy, takie jak glicyna i prolinę, które mogą wspierać zdrowie przewodu pokarmowego i poprawiać trawienie. Dodanie kolagenu do koktajli może pomóc w regeneracji wewnętrznej wyściółki jelit, wspierając zdrowe trawienie i przyswajanie składników odżywczych.


Szukasz więcej informacji na ten temat? Chcesz poznać TIPy jak komponować koktajle z korzyścią dla stanu Twoich jelit oraz otrzymać gotowe przepisy? Zobacz koniecznie nasze ebooki:


5. Wsparcie dla utraty wagi

Kolagen może promować uczucie sytości, co pomaga w kontrolowaniu apetytu i może wspierać proces odchudzania. Włączenie kolagenu do niskokalorycznych koktajli może zapewnić długotrwałe uczucie sytości bez dodatkowych kalorii, wspierając cele związane z utratą wagi.


Jak włączyć kolagen do koktajli?

Dodawanie kolagenu do koktajli jest prostym sposobem na zwiększenie spożycia tego cennego składnika. Możesz użyć tak jak my shotów od Primabiotic. Mają one przyjemny słodki smak i doskonale komponują się z koktajlami! Kolagen w połączeniu z produktami bogatymi w witaminę C oraz inne superfoods, takimi jak nasiona chia czy spirulina, tworzy mega odżywczy wartościowy napój, który pomoże zdabać Ci o samopoczucie, zdrowie i urodę!


Pamiętaj, że choć kolagen może przynieść wiele korzyści zdrowotnych, ważne jest również utrzymanie zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. 


Skorzystaj z promocji Walentynkowej i podaruj swojej ukochanej połówce, zdrowie! Czas trwania promocji: 4-11.02 

2x collagen sport -100zł (idealny prezent dla Panów) LUB 2x collagen beauty – 100zł (idealny prezent dla Pań)

Kolejne -10% zyskujesz z naszym kodem rabatowym: zielonekoktajle

Skorzystaj! Gwarancja dostawy przed walentynkami!Materiał powstał we współpracy z Natubay Sp. z o.o.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...