Dlaczego sirtuiny odchudzają i odmładzają a dieta sirt food działa?

Odmłodzenie i duże spadki wagi, czy to zasługa zielonych koktajli?

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/06/dlaczego-sirtuiny-odchudzaja-i.html

 


Aktywatory sirtuin to główny składnik diety Adele, słynnej diety celebrytów, która ostatnio bije rekordy popularności. Dieta sirtfood, czyli dieta sirtuinowa. polega na wprowadzeniu do swojej codziennej diety, produktów, które są bogate w polifenole. To Polifenole właśnie są substancjami prozdrowotnymi i występują naturalnie w roślinach. Mają one niesamowite działanie na sirtuiny (są ich aktywatorami). Sirtuiny zaś czyli białka odpowiedzialne w naszych organizmach za hamowanie procesów starzenia i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej odpowiednio aktywowane powodują hamowanie tych procesów. Prosty schemat. 

Dlaczego działa dieta, która opiera się tylko na wprowadzeniu sirtuin, a gdzie obostrzenia kaloryczne, ćwiczenia i inne podstawy diety odchudzającej? 
O to właśnie chodzi, że pierwsze 2 etapy sirtfood polegają na ograniczeniach kalorycznych, które to jednocześnie indukują działanie sirtuin. 
To tak jakby ktoś wspomagał nas na początkowej fazie odchudzania i wzmocnił działanie. 
Pierwsze 3 dni niskiej kaloryczności w połączeniu z bombą sirtuinową pobudza organizm do szybkiego spalania tłuszczu, a potem już z górki. Pijąc codziennie SIRT KOKTAJLE dostarczasz dużą dawkę sirtuin a one wspierają twoje działania. 

Dieta sirt, na której schudła Adele, to przede wszystkim zielone koktajle
https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/05/odchudzajaca-dieta-modosci-aktywatory.html
Nie chudniesz od samego picia koktajli, ale bez nich jest trudniej. Zielony koktajl to podstawa sirt diety. W pierwszej fazie, gdy ograniczasz kalorie --> pijesz niskokaloryczne bogate w zielone liście koktajle, w kolejnych fazach masz większy wybór produktów z aktywatorami sirtuin, zobacz tez artykuł w którym opisujemy dokładnie aktywatory sirtuin i podajemy grafikę, która pomoże ci je stosować. 

Pobierz też mini ebooka z przepisami na SIRT KOKTAJLE i kto wie? Może i ty zaczniesz pić odmładzające i odchudzające sirt koktajle? 

https://zielonekoktajle.pl/sirt 


Chcesz przepisy na koktajle w postaci magnesów na lodówkę?
https://zielonekoktajle.pl/zestaw

https://zielonekoktajle.pl/zestaw


Szukasz więcej, chodź do nas:
https://zielonekoktajle.pl/

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...