Najlepsze koktajle z MIĘTĄ + [VIDEO]

Zestaw najlepszych przepisów na koktajle z MIĘTĄ

 

Tak, to już sezon na MIĘTĘ. My uwielbiamy, a Wy?

Sezon na miętę trwa cały rok, bo poza sezonem bez problemu kupisz ją w doniczkach w marketach lub sam wyhodujesz na parapecie.

Miksuj miętę w koktajlach dla smaku, gdyż potrafi zdziałać cuda i odmienić każdy koktajl.
 
Zobacz tutaj jak miksujemy ją w koktajlu (film z naszego PROGRAMU MOTYWACYJNEGO, w którym codziennie miksujemy na inny kolor, piątki są zielone i w ramach ostatniego piątku miksowaliśmy właśnie miętę):

Jak widać na filmie nie zawsze jest kolorowo :) Miki pięknie miksuje z nami koktajle, ale nie zawsze współpracuje i czasem nie wychodzi :D Zycie!

Gdzie dostać miętę?


Mięta wiosną rośnie już w ogródkach i na działkach, to młode liście i młode krzaki ale spokojnie znajdziecie w warzywniaku. W marketach miętę dostaniecie najczęściej po prostu w doniczkach (tak sprzedawana jest przez cały rok) i to świetna opcja na zieleninę, którą możesz potem uprawiać nawet na swoim parapecie. Są rożne odmiany mięty, do koktajli każda się nadaje, niektóre są tylko bardziej ostre w smaku to jeśli nie przepadasz dodawaj wtedy mniej. Miętę w koktajlach możesz zastąpić melisą

Z czym miksować miętę w koktajlach?


Mięta idealnie łączy się z zielonymi liśćmi, cytrusami, sprawdza się w niemal każdym połączeniu i skutecznie maskuje smak nielubianej zieleniny. Jest wiele pysznych połączeń, u nas na blogu też jest sporo przepisów, chociażby tutaj, kliknij na zdjęcia i przejdź do przepisu:

Zasadowy koktajl miętowo-buraczany na odchudzanie

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2018/08/mieta-burak-pomarancze-cytryna-kurkuma.html

Selerowy detoks

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/03/seler-naciowy-mieta.html

Wykwitnie podany prosty koktajl bomba witaminowa

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2018/12/ananas-kiwi-mieta.htm
Mięta jest bogatym źródłem antyoksydantów, garbników i fitozwiązków. Stymuluje funkcje mózgu, od dawna stosowana jest na niestrawność, łagodzi wątrobę i stres. Koktajle miksujemy sezonowo i bardzo różnorodnie w ramach PROGRAMU MOTYWACYJNEGO, program trwa i także możesz dołączyć i miksować z nami. Kliknij tutaj i przeczytaj więcej o programie.


Zobacz tutaj nasze ulubione połączenia koktajli z miętą:
https://zielonekoktajle.pl/sezonowe


Takich grafik mamy więcej, wszystkie je możesz kupić w formie magnesów na lodówkę, zarówno z przepisami jak i z sezonowymi owocami i warzywami, zobacz tutaj,spakowaliśmy je ostatnio razem w komplecie, aby było taniej
https://zielonekoktajle.pl/zestaw

https://zielonekoktajle.pl/zestaw

Zobacz też planszę z aktualnie sezonowymi owocami i warzywami TUTAJ:

https://zielonekoktajle.pl/sezonoweBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...