wtorek, 7 kwietnia 2020

Przepisy na koktajle białkowo-tłuszczowe dla wegan

Najlepsze wegańskie koktajle białkowo-tłuszczowe, wege ketokoktajle

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/04/przepisy-na-koktajle-biakowo-tuszczowe.htmlKoktajle białkowo-tłuszczowe czyli takie koktajle, w których zawartość białka i tłuszczy przeważa nad węglowodanami. W wersji wegańskiej dodatkowo nie miksujemy w nich produktów pochodzenia zwierzęcego, które często występują w diecie ketogenicznej, w jej klasycznej odmianie, np. śmietana, mleko krowie, nabiał, jaja itp.

Po co jeść białkowo-tłuszczowo? Aby wprowadzić się w stan ketozy, a ta w efekcie poprawia samopoczucie i stan zdrowia, powoduje wzrost koncentracji i produktywności umysłowej, zwiększa kondycję i wydajność fizyczną oraz usprawnia pracę mózgu. Ketoza ma wiele innych zastosowań, m.in. może wpływać na długowieczność, zmniejszać odczuwane dolegliwości rożnego rodzaju, w tym problemy jelitowe, zaburzenia snu, wpływa korzystanie na pacę mózgu, poziom energii, samopoczucie.

Koktajle białkowo-tłuszczowe to też dobry pomysł na rozpoczęcie dnia. 
Nie ma idealnego śniadania dla każdego, ale białkowo-tłuszczowe są szczególnie zalecane w przypadku insulinooporności, wysokich trójglicerydów, cukrzycy typu II, podwyższonej glukozy, wysokiego cholesterolu.

Niektórzy bowiem zdecydowanie lepiej funkcjonują jeśli rozpoczną dzień śniadaniem z małą ilością węglowodanów. 
Spróbuj czy i dla Ciebie białkowo-tłuszczowe śniadania są najlepszym sposobem na nie odczuwanie głodu zaraz po zjedzeniu śniadania, zniwelowanie chęci podjadania czy spadek energii w ciągu dnia, bo tym właśnie zachwycają się zwolennicy takiego rozpoczęcia dnia.

Na diecie ketogenicznej szczególnie potrzebujemy błonnika, który możemy dostarczyć z warzyw, dlatego musimy zadbać o ich odpowiednią podaż i ketokoktajle właśnie to ułatwiają. Nic tak nie potrafi przemycić, nawet nielubianych warzyw, jak koktajle.

https://ketokoktajle.pl/


W końcu są! Najlepsze, sprawdzone przepisy na ketokoktajle dla wegan. Dieta ketogeniczna jest specyficzna i wiąże się z wieloma obostrzeniami. Z jednej strony wymaga dużo nieprzetworzonej żywności i błonnika, czyli z góry narzuca nam na myśl świeże owoce i warzywa z drugie strony to właśnie te owoce i warzywa mają najwięcej węglowodanów czyli makroskładnika, który w diecie białkowo-tłuszczowej jest raczej minimalny.

Ebook KETOKOKTAJLE wegańskie to 30 najlepszych specjalnie wybranych i przetestowanych na diecie ketogenicznej koktajli, 30 prostych i szybkich w przygotowaniu koktajli z łatwo dostępnych składników.
A do tego BONUS - przepisy na koktajle to nie wszystko, dodatkowo dokładamy aż 15 przepisów i instrukcję miksowania najlepszych KETO napojów roślinnych z ziaren i orzechów. Zobacz spis treści!

Chodż na stronę https://ketokoktajle.pl i przeczytaj więcej co znajdziesz w ebooku i dlaczego warto miksować ketokoktajle. 

https://ketokoktajle.pl
 


1 komentarz:

  1. Chyba muszę się nad tym zastanowić, taka porcja witamin codziennie to byłoby to. rzadko robię koktajle, może warto to zmienić.

    OdpowiedzUsuń

Pobierz bezpłatnie

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...