Szybka metoda na kaca i regenerację po imprezie

Karnawał TRWA, jak dochodzisz do siebie po imprezie?

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/02/szybka-metoda-na-kaca-i-regeneracje-po.html


Super impreza była, ale niestety następnego dnia nie możesz wstać a obowiązki wykonujesz jak za karę?

Znamy i polecamy najlepszy sposób na domowe sposoby z zatruciem alkoholowym - pyszne i zdrowe koktajle, a dla tych co nie mogą nic przełknąć na kacu - szybkie i smaczne szoty witaminowe. 
Odpowiednio skomponowane koktajle działają na wiele dolegliwości związanych z kacem, na ból głowy, nudności, wymioty, maja właściwości moczopędne, przez co także oczyszczają organizm z toksyn. Dostarczają ogromnej dawki witamin i minerałów, odżywiają, regenerują i dodają energii. Ponieważ kac bezpośrednio związany jest też z odwodnieniem organizmu koktajle idealnie się sprawdzają jako antidotum. Silnie nawadniają a przy tym dostarczają dokładnie tego, czego organizm potrzebuje. Dodatkowo wspierają funkcjonowanie układu pokarmowego i usprawniają metabolizm. 

Zebraliśmy 30 najlepszych, przetestowanych i specjalnie wybranych koktajli regenerujących, 30 prostych i szybkich w przygotowaniu KAC koktajli, po których szybko wrócisz do formy, odzyskasz energię i chęć do działania a twój organizm zregeneruje się i odzyska wigor i sprawność!

Znajdziesz je w naszym mini ebooku, a przepisy są tak podzielone aby szybko odnaleźć właściwy i najlepszy dla siebie sposób na kaca. 
Nawet jeśli należysz do osób które nie mogą nic rano przełknąć i dla Ciebie znajda się specjalne szybkie szoty, które w minimalnej ilości zawierają maksymalną dawkę mocy, sprawdź.
https://zielonekoktajle.pl/kackoktajle

https://zielonekoktajle.pl/kackoktajle


Dodatkowo, tylko do końca karnawału super oferta cenowa. 

Ebook jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Czytasz lub pobierasz pliki PDF w dogodnych dla Ciebie warunkach i terminie, używając komputera, telefonu lub innego odpowiadającego ci narzędzia z dostępem do internetu.  

Kupujesz kac koktajle raz, korzystasz z nich wielokrotnie. Dostęp do platformy masz nieograniczony!

Jak koktajl pozwoli ci wrócić do formy, przeczytaj tez TUTAJ.

https://zielonekoktajle.pl/kackoktajle
 

Spróbuj CHIA FRESCA wegańskiej lemoniady białkowo-tłuszczowej

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/05/chia-fresca-nawadniajacy-koktajl-w.html

2 komentarze:

  1. u mnie na regenerację po imprezach najlepsze są dobre suplementy oraz rzeczywiscie koktajle, które mocno odżywiają organizm.

    OdpowiedzUsuń

Pobierz bezpłatnie

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...