Co miksować w koktajlach w ZIMIE? Oraz jaki mamy blender i dlaczego

Najczęściej zadawane nam pytanie: jakim blenderem miksujecie oraz co wrzucać do blendera zimą, kiedy brak owoców i warzyw.... 

Oto odpowiedź 2 w 1 

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/02/co-miksowac-w-koktajlach-w-zimie-oraz.html
Nasz blender ma kilka lat i praktycznie od kilku lat miksujemy prawie codziennie właśnie nim. Bez problemu radzi sobie z twardymi, surowymi warzywami, np. korzeniowymi jak burak, marchew, seler, czy orzechami oraz kruszy lód. Miksując koktajle uzyskujemy gładką, aksamitną konsystencję. Nie jest to najlepszy blender na świecie, ale tez nie kosztuje miliony, a całkowicie spełnia nasze wymagania. Zobacz na co zwracać uwagę przy zakupie blendera w artykule, w którym dokładnie ten temat rozwinęliśmy:

Na co zwracać uwagę kupując blender do miksowania koktajli w domu?

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru sprzętu, jakie parametry są ważne i jakie blendery się sprawdzą do miksowania koktajli?


Okazuje się, że nie zawsze moc blendera jest wyznacznikiem a dobry blender wcale nie musi kosztować kilka tysięcy złotych.

Także nie przedłużając polecamy go, możecie go kupić ze zniżką 10% na kod: ZIELONEKOKTAJLE w sklepie vitamoc.pl 


http://vitamoc.pl/


Uwaga! Kod działa na wszystkie blendery i wyciskarki w sklepie. 


A wracając do tematu głównego i odpowiedzi na pytanie co wrzucać do koktajli w zimie? To nieprawda, że w zimie brak owoców i warzyw. Oczywiście, że jest ich mniej niż w sezonie letnim czy jesiennym ale wciąż są. Poza tym to doskonały czas aby korzystać z egzotycznych owoców i warzyw. Dokładna lista owoców i warzyw do miksowania w zimie dostępna jest w trzech artykułach, w których dokładnie podajemy listę owoców i warzyw dostępną:

W GRUDNIU


Co miksujemy w koktajlach w grudniu?

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/12/grudzien-sezonowe-owoce-i-warzywa-w.html


W STYCZNIU

Co miksujemy w koktajlach w styczniu?

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/01/styczen-sezonowe-owoce-i-warzywa-w.html


ORAZ W LUTYM

Czyli co miksujemy w koktajlach w lutym? Toż to środek zimy!

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/02/luty-sezonowe-owoce-i-warzywa-w-lutym.html


Warto wejść na interesujący cie miesiąc, bo znajdziesz tam nie tylko listę dostępnych owoców i warzyw ale i aktywne linki, gdzie po kliknięciu na konkretne warzywo lub owoc przekieruje Cie do koktajli z ich użyciem umieszczonych na naszym blogu.

Pamiętaj też, że zawsze możesz pobrać aktualną listę z aktualnie obowiązującego miesiąca u nas na stronie https://zielonekoktajle.pl/sezonowe

Doskonałym pomysłem na przypominajkę, którą masz zawsze pod ręką są na przykład MAGNESY sezonowości. Są one idealne na lodówkę do kuchni lub na magnetyczną ścianę. Zawsze w pobliżu wzroku i produktów spożywczych masz ściągę, co w danym miesiącu jest sezonowe, a wtedy dużo łatwiej i częściej jemy i miksujemy zdrowe owoce i warzywa. 

Chcesz przepisy na koktajle w postaci magnesów na lodówkę?
https://zielonekoktajle.pl/zestaw

https://zielonekoktajle.pl/zestaw

6 komentarzy:

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...