Podliczyliśmy i już wiemy, DIETA KOKTAJLOWA produktem roku 2019

Najlepiej sprzedający się produkt w Zielone Koktajle w 2019 roku to... 

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/12/podliczylismy-i-juz-wiemy-dieta.html

 

Podsumowaliśmy sprzedaż wszystkich produktów w 2019 i niekwestionowanym liderem okazała się DIETA KOKTAJLOWA.
Nic dziwnego, tysiące osób osiągają efekty i są zadowolone z miksowania pełnowartościowych koktajli.

Teraz, tylko do końca roku 2019 obniżyliśmy cenę ebooka DIETA KOKTAJLOWA specjalnie dla Was, korzystajcie, klikając na link : TUTAJ lub https://zielonekoktajle.pl/dieta 
wchodzisz do sklepu i możesz przeczytać więcej o diecie, gdyż zakup ebooka to także dodatkowe BONUSy o których warto wiedzieć i skorzystać. 

Dieta koktajlowa to nie jest zwykła dieta. Jest ona opracowana w taki sposób aby nie głodziła, odżywiała i regenerowała, a przy tym przygotowywała organizm do odchudzania długoterminowego lub dawała efekty w krótkim czasie dla tych którzy potrzebują zrzucić kilka kilo na przykład po świątecznym obżarstwie.

Niesamowicie odżywia organizm, dostarczając multum wartości odżywczych, jest łatwa w przygotowaniu i pyszna a poza tym odpowiednio dobrane dni koktajlowe są tak stworzone że sam decydujesz który dzień będzie dla ciebie optymalny. Czytasz listy zakupowe, przepisy na koktajle i samodzielnie decydujesz co ci smakuje i co dziś miksujesz.

Dieta koktajlowa to minimum 1500 kalorii dziennie i odpowiednie rozłożenie makroskładników (10-15% białko (40-55g), 30-35% zdrowe tłuszcze (50-60g) i 55-60% węglowodany (200-225g) po to, aby nie głodować, aby mieć energie przez cały dzień, a przy tym tryskać zdrowiem i witalnością!

Nic dziwnego, że to najlepiej sprzedający się produkt, jest jedyny w swoim rodzaju i przynosi niesamowite efekty! Spróbuj koniecznie! https://zielonekoktajle.pl/dieta

https://zielonekoktajle.pl/dieta

Jednym z bonusów, który dokładamy do ebooka (jest ich więcej, sprawdź na stronie) to grafiki z sezonowymi owocami warzywami na WSZYSTKIE 12 miesięcy. To fajna oferta, ze względu na to, że plansze przydają się potem Tobie na całe zycie. Korzystasz z nich jak chcesz i kiedy chcesz, a co najważniejsze nigdy juz nie masz problemu z tym, co aktualnie miksujemy w koktajlach.

Zobacz jak przykładowo można takie plansze wykorzystywać na codzień:

Pobrałeś(aś) plansze sezonowe? Zobacz co z nimi zrobić! <kliknij na zdjęcie poniżej>

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/11/jak-uzywac-planszy-z-sezonowymi-owocami.html

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Pobierz bezpłatnie

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...