Najlepsze wrześniowe przepisy na koktajle!

 Przepisy, które musisz zmiksować we wrześniu!


Wrzesień to wyjątkowy moment w kalendarzu kulinarnym. To czas, gdy letnie słońce zaczyna powoli ustępować miejsca chłodniejszym, jesienno-nakrapianym dniom. Ostatnie chwile lata łączą się z pierwszymi zapowiedziami nadchodzącej jesieni, co w naturalny sposób przekłada się na bogactwo sezonowych owoców i warzyw.

Owoce takie jak śliwki, gruszki czy ostatnie owoce jagodowe są w pełni dojrzałości, podczas gdy wczesne odmiany jabłek i warzywne skarby, takie jak marchewka czy buraki, zaczynają królować w naszych koszykach na zakupy. Czy można wyobrazić sobie lepszy czas, aby połączyć te składniki w smakowite, zdrowe i energetyzujące koktajle?

W tym artykule podzielimy się z Wami moimi ulubionymi wrześniowymi przepisami na koktajle. Przygotujcie blender, świeże składniki i pozwólcie, aby te mieszanki zachwyciły Wasze kubki smakowe i dodały energii na nadchodzące miesiące. Zapraszamy do odkrywania!

Wrześniowe sezonowe HIT-y, które sprawią, że podreperujesz swoje zdrowie!

We wrześniu miksuj paprykę i pomidora!

Są one wtedy w pełni aromatyczne, w sklepach jest ich dużo i można kupić w przystępnej cenie. To właśnie na przełomie sierpnia i września koktajle warzywne są najpyszniejsze. Oto nasza propozycja koktajlu:


We wrześniu miksuj winogrona i gruszki!

Wrzesień kojarzy nam się przede wszystkim z winogronami i gruszkami. Uwielbiamy je jeść prosto z ogrodu, ale też miksować oczywiście w koktajlach! Oto nasze propozycje koktajli:

We wrześniu miksuj śliwki!

Ze śliwek oprócz powideł warto też korzystać w inny sposób, np. miksując je w pysznych koktajlach. Spróbuj tego pysznego koktajlu:


We wrześniu miksuj brokuła!

Brokuł jest ekstra nie tylko do obiadu. W koktajlach możesz go miksować na surowo i daje naprawdę ekstra połączenia. Spróbuj np. w takiej kompozycji:
Więcej przepisów i porad w naszych książkach wachlarz:

  • Część pierwsza z przepisami

Poręczna forma książki, którą możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz, albo trzymać na blacie w kuchni bez strachu, że się zabrudzi - KSIĄŻKA WACHLARZ!
Ponad 300 przepisów z oznaczoną kalorycznością i makroskładnikami:


  • Część 2 z przepisami i poradami na konkretne schorzenia zdrowotne
Porady i przepisy na zdrowe koktajle:
aż 150 PRZEPISÓW dotyczących 30 ZAGADNIEŃ ZDROWOTNYCH

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...