Koktajl idealny na kaca! Wspomoże pracę wątroby, nawodni i "dowitaminizuje"

 Wspomóż pracę wątroby pijąc koktajl "Grejpfrutowy Detoks"

 
Nastał okres, w którym odczuwamy już trochę skutki obciążenia naszego organizmu często trunkami alkoholowymi, ale również ciężkimi potrawami! Przed nami jeszcze sylwester i karnawał (może niezbyt hucznie obchodzony, ale na pewno czas kameralnych spotkań niejednokrotnie obfitujących w tłuste, niezbyt zdrowe posiłki oraz napoje wyskokowe ;)). Nasz organizm po takich "ekscesach" bardzo często nie potrafi wrócić na właściwe tory. Dzień "po" często towarzyszy nam niesamowite pragnienie i suchość w ustach, ale także takie objawy jak: ból głowy, mdłości (czy nawet wymioty), drganie mięśni, drżenie rąk i przyspieszone tętno.

Mamy jednak dobrą informację! Odpowiednio skomponowane koktajle działają na wiele dolegliwości związanych z kacem - na ból głowy, nudności, wymioty, maja właściwości moczopędne, przez co także oczyszczają organizm z toksyn. Dostarczają ogromnej dawki witamin i minerałów, odżywiają, regenerują i dodają energii.

Ponieważ kac bezpośrednio związany jest też z odwodnieniem organizmu koktajle idealnie się sprawdzają jako antidotum. Silnie nawadniają, a przy tym dostarczają dokładnie tego, czego organizm potrzebuje. Dodatkowo wspierają funkcjonowanie układu pokarmowego i usprawniają metabolizm.

Oto przepis na jeden z koktajli, który pomaga złagodzić objawy kaca, czy po prostu oczyścić organizm z toksyn przez wspomaganie wątroby, czyli organu który jest swoistym filtrem naszego organizmu. 
 
Koktajl GREJPFRUTOWY DETOKS!

Składniki:

czerwony grejpfrut
pół cytryny
2 łyżki oleju lnianego
pół szklanki wody
łyżeczka chlorelli (opcjonalnie)

Wyciśnij sok z cytryny, grejpfruta obierz, ale zostaw białe błonki (tzw. albedo) 
i pestki. Zmiksuj z olejem i wodą do konsystencji koktajlu. Przecedź jeżeli twój blender nie poradził sobie ze zmiksowaniem pestek. Pij rano na czczo.

Wątroba jest najważniejszym organem w detoksykacji organizmu. Od jej stanu zależy zdolność organizmu do samooczyszczania. Jeżeli działa sprawnie bez problemu radzi sobie z neutralizowaniem toksyn. Ten koktajl jej w tym pomaga.

Przepis pochodzi z naszego ebooka Anty Kac, czyli KOKTAJLE NA KACA
detoks i odtrucie (regeneracyjne).


Ebook jest w formacie PDF, pobierzesz go i przeczytasz na praktycznie każdym urządzeniu, telefonie, komputerze czy po prostu możesz wydrukować.
Chodź na stronę: https://zielonekoktajle.pl/kac i zobacz SPIS TREŚCI i co właściwie znajdziesz w ebooku. Oceń, czy ten produkt jest dla Ciebie.

Oto wsparcie w postaci najlepszych koktajli na regenerację

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...