Jak miksować koktajle? Ale od czego zacząć?

Kiedy je pić, co wrzucać do blendera, co łączyć a co nie łączyć?

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2020/03/jak-miksowac-koktajle-ale-od-czego.html

Jak miksować koktajle? Ale od czego zacząć?

Kiedy je pić, co wrzucać do blendera, co łączyć, a co nie łączyć?

Te i miliony innych pytań zadawanych nam codziennie.

Na każde z tych pytań są miliony odpowiedzi. Naprawdę! 
Nie ma jednej jednoznacznej, wskazującej Tobie, kiedy i jak pić koktajle.

Od czego zacząć? 
Od tego że zaczniesz, po prostu weź te warzywa i owoce i wrzuć do blendera :)

Ale które owoce i warzywa?  
Obojętnie!
Ale jak to? Obojętnie? To znaczy, że mogę wszystko łączyć i miksować jak chcę? Ale co jeśli nie będzie smakowało, jeśli tych owoców nie można łączyć z tymi warzywami, jeśli wypiję je rano i mi to zaszkodzi, albo wypiję wieczorem, a to nie wskazane. A co jeśli nie wiem, czy mogę je miksować, bo jestem, chora, mam nietolerancję, źle trawię, mam niewskazane niektóre składniki. A co jeśli nie wiem co do tych owoców i warzyw dodać? Może wodę, może mleko, może sok? A czy można to łączyć a czy można to zmiksować a czy,..... i tak dalej.

Kochani! W każdym przypadku jest milion wersji odpowiedzi i zastosowań. 

Każdy jest też na innym etapie wartości i przyswojonych wiadomości. Jeśli nie znasz fizyki to nikt ci nie będzie pisał wzorów, aby wytłumaczyć jak działa koło tylko odpowie ogólnikowo. To tak jak w szkole i tak jak z dziećmi. Odpowiednio do stopnia zaawansowania, wieku czy lat nauki każda porcja informacji jest podawana w odpowiedni sposób. Nikt nie zagłębia się w szczegóły jeśli nie znasz ogółu czy zarysu danego problemu. Nie wnikajcie proszę w szczegółowe wytyczne czy zalecenia dotyczące połączenia owoców i warzyw jeśli nie zmiksowaliście żadnego koktajlu. Najpierw go zmiksujcie. Zacznijcie pić, spróbujcie. 
Tak, to do Ciebie! Weź jeden przepis, drugi... wypij koktajl rano, wieczorem, . Sprawdź jak ci smakuje, jak ci służy czy lepiej się czujesz czy nie. 
Spokojnie i powoli. Na naszym blogu są tysiące przepisów, weź ten który ci się spodoba. Tak, pierwszy lepszy. Kieruj się tym co masz aktualnie w lodówce lub w domu, połączeniem, które wydaje ci się smakowite lub zdjęciem na widok którego cieknie ci ślinka i po prostu zmiksuj. Zrób to a potem się zastanawiaj czy można ten przepis ulepszyć, dostosować pod siebie, wypić o innej porze bo na przykład dodał ci energii a ty wypiłaś go przed snem, zmiksować lepiej, bardziej gładko, można by kupić lepszy blender itp. itd.

Potrzebujesz pomocy? Nie wiesz jaki przepis wybrać lub po prostu jednorazowo miksujesz a potem zapominasz?
Polecamy nasz program motywacyjny. W nim właśnie uczymy nawyku miksowania i pokazujemy jak różnorodne i wspaniale mogą być koktajle. Dobieramy je tak aby były sezonowe, bardzo różnorodne, smakowite ale też pokazujące wytrawne połączenia i proste.

https://zielonekoktajle.pl/miksuje


Co tydzień nowa porcja przepisów i masa inspiracji i motywacji.
Chodź zobacz, program rośnie a dołączając do niego masz dostęp do wszystkiego, także do archiwum, więc tych przepisów i filmików i motywacji jest z dnia na dzień coraz więcej.
Warto dołączyć teraz, bo od wiosny cena rośnie (cena i wartość!!)

 

https://zielonekoktajle.pl/miksuje


Specjalna oferta dla tych co nie chcą być w programie ale chcą zobaczyć przepisy: ebook z pierwszych 50 dni wyzwania zebrany w jeden dokument 
KLIKNIJ TUTAJ

2 komentarze:

  1. Nowe wyzwania są super! Szczególnie te smaczne i zdrowe :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękujemy, staramy się by było róznorodnie, sezonowo, aby wam pokazać szeroki ogrom i wachlarz koktajli a przy tym zachęcić i nauczyć nawyku miksowania na zdrowie!

      Usuń

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...