Wszystko co chcesz wiedzieć o koktajlach w wakacyjnym kursie

Akademia Zielone Koktajle - wakacyjna nauka we własnym tempie

https://zielonekoktajle.blogspot.com/2019/07/wszystko-co-chcesz-wiedziec-o.htmlWakacyjny nabór nowych studentów do Akademii Zielone Koktajle. Dołączysz do nas? 
Nauczę Cię wszystkiego co chcesz wiedzieć o koktajlach i przekażę tak dużo wiedzy, że po zakończeniu programu KOKTAJLE od A do Z będziesz guru koktajlowym. A to wszystko w 9-cio tygodniowym programie dostepnym po raz pierwszy w całości, bez czekania.


Czy te problemy dotyczą Ciebie?

🍀   Chęć zdrowego odżywiania
Chcesz się zdrowo odżywiać, ale nie umiesz. Wiesz, że koktajle są zdrowe ale nie potrafisz bez przepisu i na szybko skomponować odpowiedniego aby Ci smakował i zawierał odpowiednie dla Ciebie wartości odżywcze

 
🍀   Brak czasu
Poranny pośpiech nie pozwala Ci zjeść śniadania, albo jesz cokolwiek, aby mieć je z głowy. Brak czasu to nie tylko problem Twojego pierwszego posiłku, ale generalnie brak Ci doby na przygotowywanie i spożywanie zdrowych posiłków.

 
🍀   Brak energii
Czujesz się ciągle przemęczony. Odczuwasz stały brak energii, senność i problemy z koncentracją. Codziennie ratujesz się kolejną kawą, energetykiem, bądź słodkim batonikiem. Nie potrafisz też inaczej zacząć dzień niż od pobudzającej kawy. 

 
🍀   Monotonia posiłków
 Codziennie jesz podobne posiłki i kupujesz podobny zestaw produktów spożywczych. Brak Ci inspiracji i chęci na eksperymentowanie. Próbujesz miksować koktajle ze zdrowych owoców i warzyw ale są to mało udane próby i raczej podobne, jednolite smaki.

 
🍀   Dezorientacja w temacie
Nie wiesz kiedy tak naprawdę pić koktajle, czy jako posiłek, czy jako dodatek do posiłku, czy między posiłkami, jaki koktajl na którą porę dnia, od czego zależy czy koktajl jest odpowiedni na śniadanie czy na kolację. Generalnie czujesz się przytoczony ilością zależnych informacji na ten temat.

 
🍀   Wahania wagi
Kilkakrotnie próbowałeś się odchudzać lub jeść racjonalnie, ale na dłuższą metę to nie przynosi efektów. Nie wyrobiłeś w sobie zdrowego nawyku miksowania i picia koktajli, więc najczęściej okresowo rzucasz się na zdrowe koktajle, miksujesz jakiś czas po czym zapominasz na długo lub przypominasz sobie sporadycznie.

 
🍀   Problemy z cerą, skórą i włosami
Marzysz o zdrowych włosach, mocnych paznokciach i promiennej cerze, nawet dbasz o to stosując zewnętrzne kosmetyki, czujesz jednak że brakuje ci zadbania o to od środka. Nawet jeśli łykasz jakieś suplementy wiesz, że naturalne witaminy i minerały to jest to co chcesz codziennie dostarczać organizmowi

 
🍀   Nietolerancje, alergie i choroby
Chcesz miksować i pić zdrowe koktajle, jednak borykasz się z okresowymi lub stałymi nietolerancjami rożnego rodzaju, alergiami a być może nawet chorobami naszej cywilizacji. Wydaje ci się że koktajle, a zwłaszcza owoce i warzywa na surowo ci nie służą, chcesz je włączyć do diety bo wiesz, że są zdrowe ale zawsze jest jakieś ale...

Znasz je?

 
Jeśli przynajmniej dwa z nich są dokładnie o Tobie mamy rozwiązanie.
Akademia Zielone Koktajle
https://akademiazielonekoktajle.pl

 
Akademia ma na celu edukować, aby ludzie dbali o swoje zdrowie i mieli energię każdego dnia. Ja zmieniłem swoje życie w tym celu, umiem dostarczać organizmowi wszystkiego co potrzebuje w codziennych koktajlach.  

Mam siłę, energię i osiągam swoje cele. 
A czy Ty chcesz też to robić codziennie?

Dołączając do Akademii dostaniesz wiedzę, która zaoszczędzi Ci czasu na szukanie przepisów i pozwoli z łatwością ogarniać taką rzecz jak przygotowywanie i miksowanie koktajli, ze zdrowych składników! 

9 tygodni a wiedza zostaje na zawsze.
W tej edycji jest też możliwość szybszego przerobienia materiału niż 9 tygodni, bo na prośbę absolwentów będziemy udostępniać materiały szybciej.

Ponawiam ofertę do Ciebie,
Cena kursu do 297 zł! czyli za ok. 33 zł tygodniowo,
[to cena 2-3 KAW na mieście]

Ile jest dla Ciebie warte zdrowie i możliwość miksowania pysznych koktajli bez przepisów i z łatwością?

Oto co DOKŁADNIE otrzymasz w kursie 
Koktajle od A do Z ucząc się z ekspertem

🍀
Nauczysz się miksować pyszne koktajle
Nie będzie Ci potrzebny żaden przepis. Zyskasz wiedzę pozwalającą komponować smaczne i zdrowe koktajle, działające i przynoszące dokładnie takie efekty jakie sobie założysz.

🍀
Zrozumiesz tajniki miksowania koktajli
Wiedza prosto od ekspertów

Przekażę ci maksimum wiedzy potrzebnej aby stać się koktajlowym guru. Poprowadzę Cię za rękę od zera do specjalisty od koktajli.

🍀
Dostęp online
Uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Uczysz się w dogodnych dla Ciebie warunkach i terminie, używając komputera, telefonu lub innego odpowiadającego ci narzędzia z dostępem do internetu.

🍀
Poznasz sekrety łączenia składników i sposoby komponowania
Każdy koktajl, który skomponujesz będzie dawał maksimum korzyści smakowych i odżywczych a także spełniał określone funkcje jakie mu wskażesz - odchudzające, oczyszczające, regenerujące, energetyzujące itp.

🍀
Dowiesz się jak koktajle mogą zastąpić posiłki
Poznasz możliwości adaptacji i serwowania koktajli od pory posiłku, pory roku i adresata

🍀
Zbudujesz swój plan na miksowanie koktajli
Ułożysz wszystko w głowie, a nasze prace domowe i twoje lekcje praktyczne pozwolą ci ułożyć własną strategię i pomysł na codzienne włączenie zdrowych koktajli do jadłospisu.

🍀
9 modułów szkoleniowych
W każdym tygodniu od 6 do 18 lekcji z nagraniami video oraz dodatkowymi materiałami do pobrania i nauki. W każdym tygodniu zadania domowe dla kursantów wspomagające naukę.

🍀
Poznasz innych ludzi takich jak TY
Jedna z największych wartości. Poznasz inne osoby, które też będą przechodziły tą samą drogę i miksowały koktajle. Zobaczysz jak łatwo będzie Ci szło z Twoją pracą, będziesz widzieć postępy innych ... a oni Twoje.

🍀
Zdradzimy Ci nasze triki
Nauczymy Cię naszych trików, wykorzystywanych przez nas do motywowania, miksowania i nawykowego picia codziennie koktajli.

🍀
Dożywotni dostęp
Kupujesz kurs raz, korzystasz z niego wielokrotnie, kiedy potrzebujesz.

Dostaniesz wiedzę, która zaoszczędzi Ci czasu na szukanie przepisów i pozwoli z łatwością ogarniać taką rzecz jak przygotowywanie i miksowanie koktajli, ze zdrowych składników! 9 tygodni a wiedza zostaje na zawsze.

Pomyśl przez chwilę, co by było gdybyś:


umiał/a
samodzielnie, bez przepisu komponować ZDROWE koktajle?
umiał/a łączyć składniki tak aby smakowało
umiał/a łączyć składniki tak aby pomagało osiągać założone efekty?, zdrowotne czy urodowe?
posiadł/a wiedzę na tematy okołokoktajlowe,
wiedział/a jak zmiksować mleko roślinne
wiedział/a jak zastępować posiłki koktajlami?
wiedział/a co to jest gęstość odżywcza i jak naprawdę odżywiać organizm
zbudował/a nawyk, zdrowy nawyk codziennego miksowania
otrzymywał/a motywację i wsparcie w grupie na co dzień
mógł/a zadać każde pytanie i dostać odpowiedź
mógł/a pracować z innymi koktajlomaniakami na wspólnej grupie
miał więcej energii i dostarczał do organizmu wszystkich wartościowych witamin i minerałów


Ile to jest dla Ciebie warte?
Założę się, że znacznie więcej, niż wynosi cena kursu. 

Cena kursu do 297 zł! czyli za ok. 33 zł tygodniowo,
[to cena 2-3 KAW na mieście]
 


Dołącz do Akademii klikając TUTAJ  

3 komentarze:

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...