Spraw bliskiemu prezent idealny!

 Nie masz pomysłu na prezent? Przychodzimy z pomocą!
Ekstra pomysł na TRAFIONY PREZENT!


Ten kalendarz to wspaniały prezent dla osób, na których Ci zależy! Dzięki wskazówkom z niego zadbają o swoje zdrowie. Będą jeść i miksować więcej owoców i warzyw, miksować pyszne koktajle i pić na swoje zdrowie! O to chodzi, w ten sposób prezent będzie trafiony i ucieszy każdego.


Mamy rozwiązanie idealne :) Kalendarz 2023 Zdrowe Koktajle! Skorzystaj z SUPER ceny w przedsprzedaży:

Dlaczego warto mieć TEN kalendarz ścienny?


Motywacja i inspiracja do spożywania OWOCÓW i WARZYW
To kalendarz, z którego naprawdę osoba obdarowana będzie korzystać! Podpowiedzi na pyszne koktajle i mega praktyczne informacje o TOP 5 produktów danego miesiąca. 

 
Warzywa i owoce sezonowe pod ręką przez 365 dni
W każdym miesiącu dostępny wykaz SEZONOWYCH warzyw i owoców, dzięki czemu robienie sezonowych koktajli będzie łatwe. Sezonowe produkty są zdrowsze, mają największą wartość odżywczą, najwięcej witamin i minerałów (gęstość odżywczą). Nie są długo przechowywane, nie tracą świeżości. Grafika może stanowić inspirację do zakupów oraz podpowiedź, które z produktów są sezonowe w danym okresie.


Konkretne przepisy i miejsce na ulubione koktajle
Każdego miesiąca bardzo proste przepisy z zastosowaniem produktów sezonowych. Każdy przepis ma wyliczoną kaloryczność oraz makroskładniki. Dla osób z zaburzeniami glikemii obliczyliśmy również indeks glikemiczny i ładunek glikemiczny. Przepisy w większości mieszczą się w niskim bądź średnim indeksie glikemicznym. Ale to nie wszystko, jest też miejsce na notatki!

Dla kogo kalendarz w prezencie?

  • Dla seniora
Dla dziadka, babci, mamy, taty, cioci w kwiecie wieku! Kochamy ich, dbamy o ich kondycje, zadbajmy o ich zdrowie jeszcze bardziej! Kalendarz trzymany pod ręką sprawi, że będą spożywać więcej warzyw i owoców, a dobrze odżywiony organizm funkcjonuje sprawniej na każdej płaszczyźnie. Na pewno nie usłyszysz, że to zbędny i niepotrzebny prezent! A forma graficzna przepisów sprawi, że nawet osoby mające problem ze wzrokiem są w stanie bez okularów "rozszyfrować" recepturę koktajlu!

  • Dla pragmatyka
Użyteczny kalendarz to zdecydowanie coś dla praktycznej osoby. Znasz jakiegoś pragmatyka, któremu chcesz sprawić prezent? Nie będzie lepszej opcji od naszego kalendarza!

  • Dla całej rodziny
Spraw prezent sobie i swojej rodzinie! Rodzina jest największą wartością człowieka. Dbamy o najbliższych i chcemy dla nich jak najlepiej. Zdrowe, racjonalne odżywianie to fundament! Zrób prezent sobie i swojej rodzinie: kup kalendarz i miksujcie później RAZEM koktajle, zobaczycie, że wspólne miksowanie to też niesamowita frajda i sposób na spędzanie czasu razem.

  • Dla mężczyzny
Panowie raczej rzadko dbają o siebie, a może raczej tylko starają się stwarzać takie pozory!? Bo przecież silny mężczyzna nie ma słabości! Ale ten silny facet również musi mieć skąd brać energię (nie koniecznie tylko z krwistego mięsa!). Sprezentujmy od serca kalendarz, który jest receptą na jeszcze lepszą jakość życia!

  • Dla kobiety
Kobiety mają zwiększone zapotrzebowanie chociażby na żelazo, wiąże się to oczywiście z fizjologią. Koktajle są bogate w żelazo i witaminę C, która pomaga je wchłaniać. Dodatkowo nie od dziś wiadomo, że spożywanie warzyw i owoców to recepta na piękne włosy, skórę i paznokcie. A która z Pań właśnie nie marzy o takich efektach? Prezent w postaci kalendarza znajdzie zatem aprobatę u każdej z przedstawicielek płci pięknej!

Znajdź prezent od ręki, który zachwyci i uniknij świątecznej gorączki w grudniu!

 

1 komentarz:

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...