Motywacja i inspiracja do miksowania 365 dni w roku!

 Miksuj i bądź zdrowy cały rok!


Chcesz mieć:

Motywację i inspirację do spożywania owoców i warzyw przez cały rok?
Spis warzyw i owoców sezonowych pod ręką 365 dni w roku?
Pod ręką konkretne przepisy na każdy miesiąc w roku?
Opcję na prezent dla każdego?

Mamy rozwiązanie idealne :) Kalendarz 2023 Zdrowe Koktajle!


Dlaczego warto mieć TEN kalendarz ścienny?

 

  • Motywacja i inspiracja do spożywania OWOCÓW i WARZYW
To kalendarz, z którego naprawdę będziesz korzystać! Oznacz kółkiem datę, która Cię interesuje i wpisz np. datę wizyty u lekarza. A przy okazji… zauważ, że każdego dnia będziesz widział soczyste owoce i warzywa. Podpowiedzi na pyszne koktajle i mega praktyczne informacje o TOP 5 produktów danego miesiąca. Dowiesz się, co możesz miksować mając problemy z glikemią, czy niedokrwistością. Ta część sprawi, że będziesz chciał więcej owoce i warzyw i nauczysz się jeszcze bardziej świadomie korzystać z produktów sezonowych.

 

  • Warzywa i owoce sezonowe pod ręką przez 365 dni
W każdym miesiącu będziesz mieć dostępny wykaz SEZONOWYCH warzyw i owoców, dzięki czemu robienie sezonowych koktajli będzie łatwe. Sezonowe produkty są zdrowsze, mają największą wartość odżywczą, najwięcej witamin i minerałów (gęstość odżywczą). Nie są długo przechowywane, nie tracą świeżości. Grafika może stanowić inspirację do zakupów oraz podpowiedź, które z produktów są sezonowe w danym okresie.

 

  • Konkretne przepisy i miejsce na ulubione koktajle
Każdego miesiąca bardzo proste przepisy z zastosowaniem produktów sezonowych. Każdy przepis ma wyliczoną kaloryczność oraz makroskładniki. Dla osób z zaburzeniami glikemii obliczyliśmy również indeks glikemiczny i ładunek glikemiczny. Przepisy w większości mieszczą się w niskim bądź średnim indeksie glikemicznym. Ale to nie wszystko, masz też miejsce na swoje notatki, zapiszesz tutaj ważne dla siebie informacje, albo inspiracje koktajlowe. To miejsce dla Ciebie! Korzystaj z niego, tak jak Ci wygodnie! Nie zapomnisz już nigdy o ważnych datach, czy zapiszesz inspiracje koktajlową, która przyszła Ci do głowy i nie chcesz, by uciekła!

 

  • Ekstra pomysł na TRAFIONY PREZENT
Ten kalendarz to wspaniały prezent dla osób, na których Ci zależy! Dzięki wskazówkom z niego zadbają o swoje zdrowie. Będą jeść i miksować więcej owoców i warzyw, miksować pyszne koktajle i pić na swoje zdrowie! O to chodzi, w ten sposób prezent będzie trafiony i ucieszy każdego.

Jak zbudowany jest kalendarz?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...