Nasze VLOGi, czyli nasza koktajlowa codzienność

Vlog czyli co u nas, jak mijają nasze kolorowe tygodnie i co się dzieje w Zielonych Koktajlach! Dzielimy się naszą koktajlową (ale nie tylko!) codziennościąZacznijmy od definicji ;) VLOG to rodzaj bloga internetowego, którego zasadniczą (wyłączną) treść stanowią są pliki filmowe. Od dłuższego czasu dzielimy się z Wami naszą codziennością na Instagramie w postaci Instastories, które publikowane są również na Facebooku. Jednakże treści publikowane w ten sposób przepadają po 24 godzinach od ich opublikowania. Wielu z Was jest z nami na bieżąco, ale wiadomo życie jak to życie lubi płatać figle i nie zawsze nadążaliście za treścią publikowaną w ten sposób. Postanowiliśmy więc zbierać nasze koktajlowe tygodnie w postaci VIDEO bloga i udostępniać tak, by każdy kto chce mógł zapoznać się z tym "co u nas", wtedy gdy ma na to czas :) 

Na naszym VLOGu często dzielimy się pomysłami na przepisy, pokazujemy naszą aktywność fizyczną po to, by zmotywować Was do niej również bo naszą misją jest zarażanie do zdrowego trybu życia! Ale to nie wszystko zobaczycie tam też sporo prywaty :) Pokazujemy nasze podróże (piękne miejsca), nasze sukcesy, ale i... perypetie np. kradzież auta ;) Maciek też sporo mówi o swojej pasji, czyli motoryzacji. Zawsze staramy się odpowiadać treścią również na Wasze zapytania bo VLOG to świetny sposób na zbiorową odpowiedź na pytania, które się powtarzają, albo poruszenie wątków, które warto przedstawić szerszej publiczności! Tak więc jeśli chcesz być z nami na bieżąco koniecznie oglądaj nasze VLOGi! Mamy nadzieję, że już niebawem pojawi się na nich więcej treści podróżniczych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem :) 

Tutaj np. nasza podróż Florencja, Piza, Toskania:


Aktualnie nasze "perypetie" udostępniamy co wtorek wieczorem na Facebooku, większość archiwalnych VLOGów możecie też zobaczyć na naszym kanale YouTube

A może masz pomysł co jeszcze moglibyśmy publikować? Jeśli tak, koniecznie napisz do nas z sugestią :) 

1 komentarz:

  1. Koktajle to coś co urozmaica moją dietę. W życiu bym ich nie wymienił na nic innego. Są czymś co sprawia, że chce się żyć.

    OdpowiedzUsuń

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...